آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس تلگرام غیر رسمی پیشرفته با امکانات و ویژگی های بسیار عالی همراه با پنل مدیریت و سورس اندروید استودیو در آرمان دانلود منتشر شد. این پکیج سورس تلگرام غیر رسمی شامل ۴ عدد سورس با امکانات پیشرفته به همراه پشتیبانی می باشد. پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که سیاست های این پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام می باشند ...

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

فروشگاه

10.45 مگابایت

1256 بازدید

آموزش مباجث تابلوخوانی و نوسانگیری پیشرفته

 این دوره شامل آموزش تابلو خوانی پیشرفته ،آموزش نوسان گیری و تحلیل تکنیکال پیشرفته است.ما به آموزش مهمترین اندیکاتور های جهانی پرداخته ایم . این دوره با ساده ترین بیان تدریس شده است به صورتی که افراد مبتدی هم به راحتی متوجه خواهند شد.ما تلاش کردیم زمان ویدیو ها به صورتی تنظیم کنیم که باعث بی حوصلگی و خستگی نشود.شمادر مبحث تابلوخوانی و نوسان گیری پیشرفته با بازار بورس ایران و مدیریت سهام و سبد خودتون آشنا می شوید.در ادامه به یادگیری جزییات و نکات کامل تابلوی  سهام مانند حجم مبنا ،قدرت خریدار و فروشنده ،ورود و خروج پول و غیره  پرداخته می شود.در کنار این مباحث شما  با نحوه ی نوسان گرفتن از یک سهم و تکنیک های نوسان گیری آشنا می شوید.

شما در مبحث نوسان گیری با مثال های متفاوت ذکر شده کاملا بر روی این موضوع مسلط میشوید.همچنین متوجه خواهید شدکه چگونه براساس تابلوی یک سهم و قدرت خریداران و فروشنده ازسهم نوسان بگیرید.دراین دوره تمام بخش های تابلو ی یک سهم تعریف و توضیح داده شده است .انواع سیگنال های خرید و فروش قوی و ضعیف و انواع کد به کد و تشخیص هر یک از کد به کد ها  و EPS سهام توضیح داده شده است.

در بازار بورس هر سهم دارای یک تابلو می باشد.اطلاعات مهم در موردسهم در تابلوی آن درج شده به طور مثال  سود ده یا زیان ده بودن و قیمت روز سهم و غیره.لازم است که به هریک از آن اطلاعات قبل خریدوفروش توجه شود.اگر به تابلوی سهم توجه نکنید ممکن است شما سهمی را بخرید که زیان ده می باشد.حتی باعث می شود سرمایه شما ازبین برود.حتی امکان دارد سهمی بخرید که قفل در صف فروش می باشد که خریداری ندارد. پس شناخت و توجه به تابلوی سهم یک اصل مهم است. برای تماشای تابلوی یک سهم شما می توانید اسم سهم را در گوگل سرچ کنید.نوسان گیری یک نوع خرید کوتاه مدت است.شما با دیدن حجم مشکوک در سهم یاورودپول یاسیگنال گرفتن از اندیکاتورهابا قصد خرید وارد سهم می شوید.در آخرشما با سود مشخصی مثلا ۵ درصد یا ۱۰ درصدسهم را می فروشید .

نوسان گیری

بهترین دوره نوسان گیری پیشرفته

تحلیل تکنیکال چیست ؟

از تحلیل تکنیکال برای بررسی نمودار سهام طبق روندشان استفاده می شود. در تحلیل تکنیکال ما می خواهیم که آینده سهم با توجه به گذشته ی که داشته است پیش بینی کنیم .چارلز داو نیز به این موضوع اشاره کرده که  مهم‌ترین فرض در تحلیل تکنیکال این است که قیمت، همه اطلاعات را به ما نمایش می دهد. خیلی از اتفاقات میتونه روی نوسانات قیمت سهام تاثیرگذار باشد مانند شایعات و اخبارها.نکته ی که باید در تحلیل تکنیکال به آن توجه کرد این است که گذشته ی سهم تکرار می شود.یعنی روندو مقاومت و حمایت ها که درگذشته ی سهم اتفاق افتاده درآینده دوباره برای سهم تکرارمی شود.

اندیکاتور چیست؟

 مهمترین ابزار تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها هستند.اندیکاتورها ابزار ها و نمودارهای هستند که در تحلیل تکنیکال به ما کمک می کنند و براساس قیمت، زمان و حجم  نمودارها و ادغام  آن ها با ریاضی به وجود می آیند و بر روی نمودار ما رسم می شوند، یعنی اندیکاتورها اطلاعات را از نمودار قیمت و زمان می گیرند و در توابع ریاضی مشخصی قرار می دهند و نتیجه آن ها به ما در تحلیل نمودار سهام و ارزیابی کردن آینده سهام کمک می کند.به طور کلی دو نوع اندیکاتور وجود دارد : یک نوع  اندیکاتور پیشرو و یک نوع دنباله رو که تفاوت آن ها این است که اندیکاتورهای پیشرو  درلحظه با توجه به نوسانات قیمت سهام  آینده سهام را پیش بینی می کنند ولی اندیکاتورهای دنباله رو کمی دیرتر آینده را پیش بینی می کنند.

اندیکاتورها چه کاربردهای دارند ؟

۱- هشدار: اندیکاتورها گاهی با تغییر شرایط یا در لحظه و یا کمی دیرتر هشدارو اخطار می دهند که روند سهم شما در حال تغییر است یعنی  اخطار می دهند که اگر روند سهم شما نزولی است این روند در حال تغییر است و به زودی روند صعودی شروع می شود و برعکس .

۲- پیش‌بینی: یکی دیگه از نکات مفید اندیکاتورها این است که می توانند بهترین قیمت خرید وفروش سهام را برای ما پیش بینی کنند.

۳- تایید: یکی دیگر از کارایی های اندیکاتور ها زمانی است که شخص تمام نکات  مربوط به سهم مورد نظر را بررسی کرده مثلا قیمت و روند سهم وجتی اخبار سهم نیز مثبت است پس در آخر به سراغ اندیکاتورها می رود تا اندیکاتورها این روند را تایید کنند و سیگنال صادر کنند ،زمانی که اندیکاتورها روند صعودی را تایید کردند فرد وارد سهم  می شود. این موضوع برای فروش سهم هم صدق می کند .

اندیکاتور

بهترین و کاملترین دوره ی آموزش بورسی

آموزش مهمترین و سود سازترین اندیکاتورها ی جهانی

تحلیل تکنیکال مربوط به نمودار سهام می باشد. درادامه ی دوره ی تحلیل تکنیکال پیشرفته با زبانی ساده و قابل فهم به یادگیری مهمترین و کاربردی ترین اندیکاتورهاجهت تحلیل آسانتر نمودارهای سهام پرداخته می شود.اندیکاتورهای که هم در بازار ایران و هم در بازار های جهانی از آن ها استفاده می شود .این اندیکاتورها همیشه کاربرد دارندو قابل اطمینن هستند.اکثرمواقع بهترین هشدارها را به ما می دهند. شما با استفاده از این اندیکاتورها به راحتی می توانید نمودار سهام را تحلیل کنید.شما با استفاده از سیگنال های که اندیکاتورها صادر می کنند  چه در بازار ایران و چه بازار های جهانی خرید و فروش انجام بدهید.

به طور مثال با اندیکاتور های RSI وMAC به طور کامل آشنا می شوید.انواع سیگنال ها خرید و فروش این اندیکاتورها، هشدارهاو اخطار های مهمی که با توجه به نمودارسهم به ما می دهندهمراه با مثال های متنوع آموزش داده شده است .با یادگیری این دوره به تنهایی میتوانید تحلیل انجام بدهید و سریعتر از دیگران نوسان بگیرید و به سود برسید . در آخر این دوره یک تحلیل گر حرفه ای می شوید.

تحلیل تکنیکال

مهمترین و سودسازترین اندیکاتورهای جهان

 

قابلیت های این دوره:
_ آشنایی با بازار بورس و نحوه مدیریت سبد
_ یادگیری صفر تا صد تابلو سهام
_ تشخیص ورود و خروج پول هوشمند
_ یادگیری  تکنیک های نوسان گیری سریع
_ تشخیص انواع کد به کد
_ یادگیری مهمترین و سودسازترین اندیکاتورها  در بورس ایران و بازارهای جهانی
_ یادگیری اندیکاتور های مهم مانند RSR،MAC و…
_ یادگیری سیگنال خرید و فروش گرفتن از اندیکاتورها

قیمت: ۲۰۰ هزار تومان
حجم فایل: 1 گیگابایت

خرید


پایان تخفیف فقط تا ۸ آذر

(تخفیف ویژه به مدت محدود)


تخفیف ویژه به مدت محدود

تصاویر

 

اشتراک گذاری در