آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

اد اجباری : چند سالی است شبکه اجتماعی تلگرام جای خود را در میان مردم به خوبی بازکرده و مکانی برای ارتباط ، تفریح و کسب درآمد می باشد. کسب در آمد در این حوضه از طریق کانال ها انجام می شود. به این صورت که فرد کانالی با موضوع فان ، عاشقانه یا … داشته که در بین پست های کانال به درج پست های تبلیغاتی نیز می پردازد. البته درآمد یک کانال بسته به تعداد ممبرها و اعضای آن کانال می باشد که هرچه تعداد این اعضا بالا تر باشد درآمد حاصل به طبع بیشتر خواهد بود. جهت بالا بردن تعداد اعضای یک کانال روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از بهترین و سریع ترین روش های موجود روش اد اجباری یا پوش اد یا جوین مستقیم است که در ادامه با آن آشنا می شویم.

اد اجباری تلگرام

Ad Ejbari : Updated September 11, 2018

اد اجباری :

در روش اد اجباری کاربران واقعی بصورت اجباری وارد یک کانال می شوند. در واقع تلگرام های غیر رسمی دارای کاربرانی هستند که می توانند کاربران خود را وارد کانال یا کانال هایی به اجبار عضو کنند. به این صورت که ابتدا باید کاربر آنلاین شده و تلگرام غیر رسمی خود را به محض باز کردن بصورت اجباری و از طریق مدیر تلگرام غیر رسمی در کانالی عضو می شود. پس کاربر باید آنلاین باشد و همین موضوع باعث میشود تمامی کاربران اد اجباری واقعی و افرادی با وجود خارجی باشند. در واقع در این روش با استفاده از تلگرام های غیر رسمی افراد به اجبار به کانال اضافه خواهند شد. زمان انجام ثبت هر نوع سفارشی حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد. تمامی روش های ممبر گیری ریزش دارند. در روش اد اجباری نیز به خاطر واقعی بودن اعضا ریزش بین ۱۰ الی ۷۰ درصد می باشد. که برای جبران ریزش اولیه ممبر هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین به علت واقعی بودن اعضا افزایش بازدید پست های کانال نیز وجود دارد.

 

پشتیبانی تلگرام اد اجباری : @BehroozDevelop3r
اد اجباری توسط کانال سوپرگرام با ۲۰۰ هزار ممبر : @BaranakCo
برای سفارش های بیشتر از ۲۰ هزار نفر هدیه ویژه نیز در نظر گرفته خواهد شد.

قیمت: هر هزار ممبر واقعی و ایرانی بدون ریزش ۱۰ هزار تومان (قفل)
قیمت: هر هزار ممبر واقعی و ایرانی با ریزش ۵ هزار تومان (بدون قفل)
زمان انجام: 24 ساعت
منبع: آرمان دانلود

خرید

فروش این محصول متوقف شده است.

اشتراک گذاری در