آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی
سورس موبوگرام

سورس تلگرام غیر رسمی فوق پیشرفته با پنل اداجباری ، ویو ، پروکسی ، ادموب ، آمارگیر پیشرفته. سورس موبوگرام ضد فیلتر به همراه پنل مدیریت هم اکنون در سایت آرمان دانلود موجود می باشد. همچنین سورس سوپرگرام قدیمی نیز در این پکیج به صورت هدیه قرار دارد. این سورس تلگرام غیر رسمی به آخرین ورژن تلگرام آپدیت شده است و قابل انتشار در گوگل پلی می باشد. کیفیت بالای برنامه نویسی و بهینه نوشتن بخش ارتباط با سرور که به صورت کاملا رمزنگاری شده و غیر قابل شنود می باشد بخش دیگری از مزایای سورس موبوگرام می باشد. سورس تلگرام غیر رسمی ضد فیلتر با امکاناتی نظیر روح ، دانلود منیجر ، مخاطبین خاص ، تغییرات مخاطبین ، منشی ، فونت فارسی و تاریخ شمسی و بسیاری از قابلیت های دیگر هم اکنون آماده دانلود می باشد.

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

اد اجباری : چند سالی است شبکه اجتماعی تلگرام جای خود را در میان مردم به خوبی بازکرده و مکانی برای ارتباط ، تفریح و کسب درآمد می باشد. کسب در آمد در این حوضه از طریق کانال ها انجام می شود. به این صورت که فرد کانالی با موضوع فان ، عاشقانه یا … داشته که در بین پست های کانال به درج پست های تبلیغاتی نیز می پردازد. البته درآمد یک کانال بسته به تعداد ممبرها و اعضای آن کانال می باشد که هرچه تعداد این اعضا بالا تر باشد درآمد حاصل به طبع بیشتر خواهد بود. جهت بالا بردن تعداد اعضای یک کانال روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از بهترین و سریع ترین روش های موجود روش اد اجباری یا پوش اد یا جوین مستقیم است که در ادامه با آن آشنا می شویم.

اد اجباری تلگرام

Ad Ejbari : Updated September 11, 2018

اد اجباری :

در روش اد اجباری کاربران واقعی بصورت اجباری وارد یک کانال می شوند. در واقع تلگرام های غیر رسمی دارای کاربرانی هستند که می توانند کاربران خود را وارد کانال یا کانال هایی به اجبار عضو کنند. به این صورت که ابتدا باید کاربر آنلاین شده و تلگرام غیر رسمی خود را به محض باز کردن بصورت اجباری و از طریق مدیر تلگرام غیر رسمی در کانالی عضو می شود. پس کاربر باید آنلاین باشد و همین موضوع باعث میشود تمامی کاربران اد اجباری واقعی و افرادی با وجود خارجی باشند. در واقع در این روش با استفاده از تلگرام های غیر رسمی افراد به اجبار به کانال اضافه خواهند شد. زمان انجام ثبت هر نوع سفارشی حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد. تمامی روش های ممبر گیری ریزش دارند. در روش اد اجباری نیز به خاطر واقعی بودن اعضا ریزش بین ۱۰ الی ۷۰ درصد می باشد. که برای جبران ریزش اولیه ممبر هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین به علت واقعی بودن اعضا افزایش بازدید پست های کانال نیز وجود دارد.

 

پشتیبانی تلگرام اد اجباری : @BehroozDevelop3r
اد اجباری توسط کانال سوپرگرام با ۲۰۰ هزار ممبر : @BaranakCo
برای سفارش های بیشتر از ۲۰ هزار نفر هدیه ویژه نیز در نظر گرفته خواهد شد.

خرید

فروش این محصول متوقف شده است.

قیمت: هر هزار ممبر واقعی و ایرانی بدون ریزش ۱۰ هزار تومان (قفل)
قیمت: هر هزار ممبر واقعی و ایرانی با ریزش ۵ هزار تومان (بدون قفل)
زمان انجام: 24 ساعت
منبع: آرمان دانلود

اشتراک گذاری در