آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی
سورس موبوگرام

سورس تلگرام غیر رسمی فوق پیشرفته با پنل اداجباری ، ویو ، پروکسی ، ادموب ، آمارگیر پیشرفته. سورس موبوگرام ضد فیلتر به همراه پنل مدیریت هم اکنون در سایت آرمان دانلود موجود می باشد. همچنین سورس سوپرگرام قدیمی نیز در این پکیج به صورت هدیه قرار دارد. این سورس تلگرام غیر رسمی به آخرین ورژن تلگرام آپدیت شده است و قابل انتشار در گوگل پلی می باشد. کیفیت بالای برنامه نویسی و بهینه نوشتن بخش ارتباط با سرور که به صورت کاملا رمزنگاری شده و غیر قابل شنود می باشد بخش دیگری از مزایای سورس موبوگرام می باشد. سورس تلگرام غیر رسمی ضد فیلتر با امکاناتی نظیر روح ، دانلود منیجر ، مخاطبین خاص ، تغییرات مخاطبین ، منشی ، فونت فارسی و تاریخ شمسی و بسیاری از قابلیت های دیگر هم اکنون آماده دانلود می باشد.

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

سورس موبوگرام همان سورس کد تلگرام اصلی می باشد که در گیت هاب به عنوان سورس تلگرام منتشر شده است که به آن قابلیت های پیشرفته ای که در ادامه به آن می پردازیم اضافه شده است. مانند پنل اد اجباری هیدن ، اد اجباری قفل ، ویو اجباری ، ادموب ، ادیوری ، تغییر بیو کاربران و… همچنین همه قابلیت های تلگرام های غیر رسمی پیشرفته مانند سورس تلگرام طلایی ، سورس تلگراف و غیره نیز در این سورس گنجانده شده است مانند دانلود منیجر ، تغییرات مخاطبین ، فوروارد با ویرایش و چندگانه ، حالت روح و… در ادامه به بررسی تخصصی همه قابلیت ها خواهیم پرداخت. این سورس به آخرین ورژن های منتشر شده در گیت هاب آپدیت شده و آپدیت خواهد شد. سورس موبوگرام در اندروید استودیو نوشته شده است و دارای پنل مدیرت فوق پیشرفته می باشد. از مزیت های دیگر این سورس قابل انتشار بودن در گوگل پلی است که می توانید بدون هیچ مشکلی این سورس را با نام و آیکون اختصاصی خودتان روی گوگل پلی منتشر نمایید.

سورس تلگرام غیر رسمی - سورس تلگرام طلایی

سورس تلگرام غیر رسمی

پشتیبانی از اندروید ۱۲ و ۱۳ و پروکسی MTProto و Socks5

سورس موبوگرام

سورس تلگرام غیر رسمی با AdMob

سورس موبگرام آپدیت شده به آخرین ورژن تلگرام

همراه با راهنمای قدم به قدم کانفیگ و راه اندازی

پنل مدیریت اداجباری، ویواجباری، پوش نوتیفیکیشن و…

آپدیت شده به تلگرام ۹.۶.۵

 

تغییرات اخیر

 • آپدیت به تلگرام ۸.۳.۱ (۱۷ آذر ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۳.۲ (۲۰ آذر ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۴.۱ (۹ دی ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۴.۲ (۱۰ دی ۱۴۰۰)
 • افزودن تبلیغات ادیوری همسان و تمام صفحه از یکتانت ، افزودن دکمه ویرایش سریع (۱۶ دی۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۴.۳ ، دکمه ویرایش سریع ، حذف قایل یک پیام ، دکمه جارو برای خواندن همه پیام ها ، تنظیم تب های پیش فرض در صورتی که کاربر هیچ تبی ندارد ، اتصال به پروکسی سالم حتی اگر لیست پروکسی ارسالی ما شامل ۹ پروکسی خراب و تنها یک پروکسی سالم باشد ، اتصال هوشمند به سریع ترین پروکسی ، پروکسی هوشمند و بهینه و سریع ، از بین بردن محدودیت های بخش ترجمه تلگرام و… (۲۱ دی۱۴۰۰)
 • امکان حذف پیام ها در کانال ها ، امکان فقط حذف فایل دانلود شده از یک پیام بدون حذف خود پیام ، امکان حذف چندین فایل از چندین پیام (۲۴ دی ۱۴۰۰)
 • اضافه شدن بخش جدید تبلیغاتی با نام تبلیغات سفارشی با امکان درج تبلیغات نیتیو شخصی سازی شده با عنوان و توضیح و عکس دلخواه شما و جایگاه ، تیک ابی داشتن ، تعداد پیام نخوانده شده ، سنجاق کردن ، دایره سبز آنلاین بودن و نبودن ، قابلیت درج لینک های تلگرامی ، اینستاگرام و دیگر لینک ها (۲۸ دی ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۴.۴ (۲۹ دی ۱۴۰۰)
 • اضافه شدن بخش پروکسی خودکار. هر چند دقیقه به صورت خودکار لیست پروکسی های قبلی بررسی شده و پروکسی های خراب یا ضعیف که پینگ بالایی دارند حذف می شود و پروکسی های سالم و قوی با پینگ پایین جایگزین آن ها می شود. (۷ بهمن ۱۴۰۰)
 • اضافه شدن ترحمه پیشرفته تر با قابلیت تعیین زبان مبدا و مقصد و کپی متن ترجمه شده بدون محدودیت زبان مشابه تلگراف ، اضافه شدن قابلیت تکرار برای فایل های ویس و ویدیو های گرد (۱۰ بهمن ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۵.۰ (۱۲ بهمن ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۵.۱ (۱۶ بهمن ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۵.۲ (۲۳ بهمن ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۵.۳ و اضافه شدن بخش دادن تیک آبی به کاربران و کانال ها از سمت پنل مدیریت (۲۶ بهمن ۱۴۰۰)
 • أپدیت به تلگرام ۸.۵.۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۶.۰ (۲۱ اسفند ۱۴۰۰)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۶.۲ (۲ فروردین ۱۴۰۱)
 • اضافه شدن تب بندی در فورواد چندگانه و فوروارد پیشرفته با ویرایش ، اضافه شدن دو تب جدید ادمین و علاقه مندی ها ، بهینه سازی و بهبود عملکرد کلی برنامه (۲۴ فروردین ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۷ (۲۹ فروردین ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۷.۲ (۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۷.۴ (۹ اردیبهشت ۱۴۰۱)
 • اضافه شدن قابلیت اد اجباری با تفکیک ایرانی یا خارجی بودن، اضافه شدن قابلیت حداکثر ویو در هر x دقیقه برای بخش ویو پست ها، قابلیت جوین شدن به یک کانال و سپس زدن ویو و سپس لفت دادن از آن کانال (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۸.۳ (۴ تیر ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۸.۴ و اضافه شدن تبلیغات بنری تپسل (۷ تیر ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۸.۵ و اضافه شدن تبلیغات همسان و ویدیویی تپسل، تغییر توکن های ادموب، ادیوری و تپسل از سمت پنل مدیریت (۱۵ تیر ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۸.۹.۳ (۲۶ مرداد ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۰.۰ (۲۶ شهریور ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۱.۶ (۵ آذر ۱۴۰۱)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۲.۲ ،‌ اضافه شدن قابلیت ادلیست (اد اجباری مخاطبین) به گروه ها (۱۷ آذر)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۳.۳ ، امکان ویرایش نام ، یوزرنیم و بیو هر کاربر به صورت جداگانه از پنل مدیریت ، مشاده مخاطبین کاربران روی پنل مدیریت ، امکان مشاهده ظرفیت اد اجباری (۱۴ دی)
 • امکان ارسال پیام تبلیغاتی به مخاطبین کاربرها از سمت پنل مدیریت ، آپدیت به تلگرام ۹.۴.۲ (۲۰ بهمن)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۴.۳ و امکان ترجمه یک چت به صورت کامل بدون نیاز به خرید اشتراک پریمیوم تلگرام (۱ اسفند)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۴.۹ (۱۰ اسفند)
 • حل مشکل و محدودیت جدید تلگرام در مورد عدم ارسال sms . در اخرین ورژن تلگرام ۹.۴.۹ دور زده شده و sms های فعال سازی ارسال میشه برای کاربرها (۱۵ اسفند)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۵.۳ (۲۴ اسفند)
 • آپدیت به تلگرام ۹.۵.۷ (۱۲ فروردین)
 • اپدیت به تلگرام ۹.۶.۵ (۱۶ اردیبهشت)

 

نوشتن موبوگرام شاید چندین سال زمان برده و بسیار برای آن تلاش شده و در واقع تیم ما با هر خط کد آن خاطره ای دارد از این رو این سورس کد بسیار برای تیم آرمان دانلود حا‌ئز اهمیت می باشد. امکانات سورس موبوگرام بسیار زیاد بوده و در واقع موبوگرام یکی از برترین تلگرام های غیر رسمی در حال حاضر می باشد. نمیگویم خاص ترین بوده ایم ولی در کنار قدیمی ترین ها و اولین تلگرام های غیر رسمی پا به این عرصه نهاده و جز بهترین ها بوده ایم. از قابلیت های این سورس می توان به پشتیبانی از گوگل ادموب برای درآمد از طریق تبلیغات و اداجباری و قابلیت پروکسی ضد فیلتر اشاره کرد. دارای همه امکانات پیشرفته سورس تلگرام طلایی و سورس موبوگرام در سورس فوق پیشرفته سوپرگرام. این سورس با کیفیت بسیار بالایی نوشته شده و کدهای ما به هیچ عنوان با کدهای خود تلگرام درهم نیست و با علامت هر قطعه کد جدید مشخص شده است. در ادامه می توانید سورس موبوگرام را همراه با پنل مدیریت فوق پیشرفته دریافت نمایید.

سورس موبوگرام

پیام رسان تلگرام با بیش از یک میلیارد نصب فعال از گوگل پلی در حال رشد بوده و به یکی بهترین و سریع ترین پیام رسان های جهان تبدیل شده است. در این پست می خواهیم سورس تلگرام غیر رسمی موبوگرام را منتشر نماییم. این سورس بر پایه آخرین ورژن تلگرام نوشته شده است و همیشه آپدیت خواهد شد. همه امکانات اصلی تلگرام در این سورس موجود می باشد و تعداد قابلیت و امکانات بهتر و بیشتری نیز توسط ما به آن اضافه شده است که در ادامه بیشتر به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. قبلا نیز در سایت آرمان دانلود سورس سوپرگرام منتشر شده بود که ورژن جدید آن با امکانات پیشرفته و پنل مدیریت پیشرفته تر و آپدیت به آخرین ورژن تلگرام با عنوان سورس موبوگرام در این صفحه منتشر شده است. لازم به ذکر است سورس سوپرگرام قدیمی نیز به عنوان اشانتیون پس از خرید این سورس به شما همراه با سه سورس تلگرام غیر رسمی دیگر داده خواهد شد.

ادلیست

فرضا شما تعداد ۱۰ هزار نفر کاربر فعال دارید که اپلیکیشن شما را نصب کرده اند. از طریق پنل مدیریت یک ادلیست با مشخصات زیر تعریف می کنید. تعداد مخاطبین ۵ نفر به ازای هر کاربر در هر ۱ ساعت برای گروه با یوزرنیم groupusername. سپس تایید را می زنید و در هر یک ساعت در گروه گفته شده تعداد ۵۰ کا ممبر اد خواهد شد. با این نوع اد اجباری بجای اد کردن فقط ۱۰ هزار کاربر اپلیکیشن مخاطبین کاربران را نیز اد اجباری میکنیم و ظرفیت پنل شما افزایش چشم گیری خواهد داشت و چندین برابر می شود.

تبلیغات سفارشی

قابلیت جدید دیگری که به پنل مدیریت و سورس اضافه شده است قابلیت تبلیغات سفارشی است. دقیقا مشابه تبلیغات همسان ادیوری یا نیتیو ادموب اما این بار به صورت شخصی سازی شده می توانید تبلیغی درج کنید. با دادن عنوان ، توضیحات ، لینک کلیک ، عکس ، تیک ابی داشتن ، تعداد پیام نخوانده شده ، سنجاق کردن ، دایره سبز آنلاین بودن و نبودن و… می توانید یک تبلیغ شخصی سازی شده و سفارشی ایجاد کنید. این تبلیغ به صورت یک گفتگو در لا به لای گفتگو های کاربر نمایش داده می شود. حتی می توان موقعیت این دیالوگ تبلیغی را نیز مشخص نمود و مثلا گفت فلان تبلیغ در جایگاه ۵ باشد یعنی پنجمین دیالوگ در صفحه اصلی بین دیالوگ های دیگر تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد. امکان درج چندین تبلیغ سفارشی هم زمان نیز وجود دارد. مثلا تبلیغ اولی با جایگاه ۳ درج شود و تبلیغ دوم در جایگاه مثلا دهم درج شود.

MobogramMobogram source

 

سورس موبوگرام با تبلیغات ادیوری

برای دوستانی که نمی خواهند از ادموب گوگل استفاده کنند بخش تبلیغات ادیوری پیاده سازی شده است. در بخش تنظیمات پنل مدیریت می توانید از تبلیغات ادیوری نیز استفاده نمایید. کافی است در سایت ادیوری که سایت ایرانی است و زیر نظر یکتانت می باشد عضو شوید و توکن اپلکیشن و توکن همسان و تبلیغ تمام صفحه را دریافت نمایید و در این قسمت وارد کنید تا در اپلیکیشن تبلیغات نمایش داده شود.

source telegram

 

سورس آپدیت شده به آخرین ورژن تلگرام

این سورس یعنی سورس موبوگرام با آخرین ورژن تلگرام یعنی ۹.۶.۵ توسعه داده شده است. لازم به ذکر است به هیچ وجه آپدیت این سورس قطع نخواهد شد و هر زمان تلگرام ورژن جدیدی منتشر نماید موبوگرام نیز به آخرین ورژن آن بروزرسانی می شود. پس جای نگرانی برای منسوخ شدن و از کار افتادن این سورس نیست.

سورس تلگرام طلایی

 

سورس موبوگرام قابل انتشار در گوگل پلی

تمامی قوانین مورد نیاز برای انتشار یک اپ در گوگل پلی در این سورس به خوبی رعایت شده و شما قادر هستید به سادگی این سورس را در گوگل پلی بدون هیچ مشکلی منتشر کنید. قوانین Permission ها ، حریم خصوصی ، خط منشی و… همگی رعایت شده و می توانید از این اپ در گوگل پلی نیز استفاده نمایید. در صورتی هم که تجربه ای از انتشار اپ داخل گوگل پلی ندارید تیم. ما این کار را برای شما انجام خواهند داد و اپ را برای شما در پلی استور منتشر خواهند کرد.

سورس موبوگرام

سورس تلگرام با ادموب

این سورس از تبلیغات ادموب نیز به خوبی استفاده می کند که می توانید به ازای نمایش این تبلیغات برای کاربران خود کسب درآمد کنید. هیچ چیزی بهتر از درآمد دلاری از یک اپلیکیشن نیست. تبلیغات Admob native همانند یک چت در بین لیست چت ها نمایش داده می شود. ظاهر این نوع تبلیغ دقیقا هماهنگ با ظاهر تم انتخابی کاربر در تلگرام می باشد و دقیقا کاربر فکر میکند یک شخصی به او پیام داده است و درصد کلیک را افزایش می دهد. تبلیغات دیالوگی ادموب نیز در این سورس تعبیه شده است. به این صورت که برای کاربران یک پنجره باز می شود که حاوی یک عکس و متن و لینک آن تبلیغ می باشد که می توانید در ازای آن نیز از طریق ادموب کسب درآمد کنید.

سورس موبوگرام

 

سورس موبوگرام با پنل مدیریت

از نکات مثبت دیگر این سورس پنل مدیریت فوق پیشرفته آن می باشد. این پنل به بهترین شکل ممکن با زیبا ترین و جدید ترین متد های کد نویسی روز دنیا نوشته شده است و با متدهای بهینه و سبکی به اپلیکشن متصل است. ارتباط با سرور این سورس به بهترین گونه و سبک ترین حالت ممکن نوشته شده است که در ازای کاربران بسیار زیاد کمترین فشار ممکن به سرور را بیاورد و در هزینه های خرید سرور صرفه جویی چشم گیر و چند برابری شود. از امکانات این پنل میتوان به اداجباری با تعداد و قفل و هاید بودن ، ویو اجباری با امکان تعیین تعداد ، ویو اجباری پست های جدید یک کانال به صورت اتوماتیک ، ویو اجباری چندین پست ، تعیین اسپانسر پروکسی ها از سمت سرور ، تعیین پروکسی های mtproto و socks5 برای کاربران ، آپدیت اپلیکیشن ، پوش نوتیفیکیشن ، بلاک کانال های رقیب ، تنظیم بیو تبلیغاتی برای کاربران و… اشاره کرد.

سورس تلگراف

 

سورس تلگرام با آمار گیر پیشرفته

برای اینکه بفهمید چه تعداد کاربر اپلیکیشن شما را نصب کرده اند و چه تعداد از چه کشوری هستند یا چه تعداد اندروید ۱۱ دارند چه تعداد اندروید ۱۳ دارند و چه تعداد امروز آنلاین بوده اند چه تعداد امروز یا ده روز پیش به اپ شما پیوسته اند می توانید از آمارگیر قدرت مند با رابط کاربری بسیار زیبای این پنل استفاده نمایید. در سورس موبوگرام شما قادر هستنید روی چارت ها و نمودارهای ارائه شده میزان پیشرفته و رشدی که داشته اید را مشاهده نمایید. شاید در یک شبکه تبلغی گرفته اید و می خواهید ببینید پس از آن تبلیغ چه تعداد کاربر به اپلیکیشن شما اضافه شده اند. همه و همه با این سیستم آمار گیر پیشرفته برای شما امکان پدیر خواهد بود. همچنین این پنل مدیریت کاملا برای لپ تاپ و موبایل بهینه طراحی شده است.

سورس تلگراف

 

پنل اد اجباری

در پنل مدیریت می توانید به سادگی اد اجباری را انجام دهید. کافی است یوزرنیم کانال مد نظر و تعداد اعضایی که می خواهید به آن اضافه شود را وارد نمایید. همچنین می توانید تعیین کنید این اداجباری برای مثلا ۵ روز اول به صورت هاید انجام شود یعنی کاربر نفهمد که داخل کانالی اد شده است و پس از ۵ روز کانال برای کاربر نمایش داده شود و کابر متوجه شود که وارد کانالی جدید شده است. قابلیت دیگر تعیین قفل بودن است. مقلا می توانید تعیین کنید اداجباری برای ۱۰ روز اول به صورت قفل یا غیرقابل لفت دادن باشد و پس از ۱۰ روز کاربر بتواند از کانال خارج شود. تعیین تعداد اعضایی که می خواهید آن کانال بگیرد و… همگی در یک پنل قدرت مند با رابط کاربری زیبا برای شما آماده شده است.

لازم به ذکر است آمار با دقت بسیار بالایی شمارش می شود. به این صورت که زمانی که در پس زمینه اد اجباری زده شد ، اپلیکیشن به سرور یک پیام ارسال میکند که اد اجباری فلان کانال ها زده شد و در صورتی که سرور پاسخ مثبت داد که شمارش را انجام داده است در اپلیکیشن نیز در دیتابیس وضعیت انجام شده خواهد شد ولی به هر علتی اگر سرور در دسترس نبود یا اینترنت قطع شد و سرور پاسخ مثبت نداد یا کلا پاسخی نداد که شمارش را انجام داده است ، در آن صورت در دیتابیس سمت اندروید آن درخواست ذخیره می شود تا در زمان های بعدی و اولین فرصت ممکن آن پیام دوباره بعدا به سرور ارسال شود. به این ترتیب به هیچ وجه شمارش کمتری صورت نمیگیرد و همه شمارش ها در سرور ثبت خواهند شد. شمارش اضافه نیز صورت نخواهد گرفت زیرا به ازای هر کاربر یکتا فقط امکان درج یک شمارش وجود دارد و امکان خطایی در سیستم شمارشی نیست.

سورس موبوگرام

سورس تلگرام ادموب

پنل ویو اجباری

همچنین در بخش مدیریت خود می توانید یک پنل ویو نیز داشته باشد. حالت های مختلفی برای زدن ویو روی پست ها وجود دارد. می توانید با دادن یوزرنیم یک کانال و ایدی پست و تعیین تعداد ویو روی آن پست بازدید ثبت کنید. بازدید ها در پس زمینه زده خواهند شد و اختلالی برای کاربران از نظر بصری به وجود نخواهد آمد. سیستم فوق دقیق شمارش ویو ها نیز به خوبی پیاده شده و به هیچ عنوان ویو کمتر یا بیشتر یا اشتباهی ثبت نخواهد شد. حالت دیگر زمانی است که می خواهید مثلا ده پست پشت سر هم را ویو بزنید. برای این کار کافی است ایدی اخرین پست را بدهید و تعداد مثلا ۱۰ پست هم مشخص کتید. با این کار بازدید برای آن پست و ده پست قبل آن ثبت خواهد شد. حداکثر بازدید هر پست نیز قابل تنظیم است. مورد آخر نیز زدن بازدید برای پست های جدید یک کانال است. کافی است یوزرنیم کانال را بدهید و بگویید چه تعداد پست روزانه با حداکثر چه تعداد بازدیدی ثبت شود. در این صورت به محض انتشار پست در آن کانال به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک ویوها روی آن پست زده خواهند شد.

سورس موبوگرام

تغییر اسپانسر ها و تعیین پروکسی

در این پنل مدیریت می توانید به سادگی تعدادی پروکسی mtproto و socks5 برای کاربر تعیین کنید تا کاربران به راحتی بتوانند از سیستم پروکسی راحت و سریع شما استفاده کنند. همچنین در بخش اسپانسرهای پروکسی می توانید با دادن یوزرنیم یک کانال آن کانال را بجای حامی پروکسی اصلی نشان دهید. وقتی شما کانالی را در بخش اسپانسر پروکسی وارد کنید در اپلیکیشن و برای کاربر آن کانال در لیست گفتگوها با تگ حامی پروکسی ظاهر می شود. تعیین حامی های پروکسی نیز با فیلترهایی اعم از تعداد ویو یک حامی یا تعداد جوینی که آن کانال گرفته است یا محدودیت زمان قابل کنترل است. مثلا می توانید بگوید فلا حامی یا اسپانسر پروکسی فقط ۷ روز نمایش داده شود. یا اسپانسر دیگر وقتی ۲۰۰۰ بازدید گرفت دیگر نمایش داده نشود یا فلا اسپانسر پس از اینکه ۱۰۰۰ عضو گرفت غیر فعال شود.

سورس موبوگرام

سورس موبوگرام

سورس موبوگرام پروکسی خودکار

در سمت سرور به صورت خودکار از کانال های پروکسی لیست پروکسی همیشه آپدیت می شود و پروکسی های سالم و قوی با پینگ کم مدام جایگزین پروکسی های خراب و پینگ بالا یا ضعیف می شود. الگوریتم بدون نقص و بسیار خوبی برای این زمینه به کار رفته و دیگر نیاز نیست به صورت دستی پروکسی وارد کنید. البته همچنان قابلیت اضافه کردن پروکسی های به صورت دستی نیز وجود دارد. با این الگوریتم پیشرفته و هوشمند خودکار همواره لیستی حاوی سریع ترین و بهترین پروکسی های برای سمت اندروید و کاربران ارسال می شود. در سمت اندروید نیز به صورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با الگوریتمی خاص حتی اگر از سمت سرور ۹ پروکسی خراب و تنها ۱ پروکسی سالم نیز ارسال شود. اپلیکیشن در کسری از ثانیه به همان پروکسی سالم وصل خواهد شد.

سورس تلگرام

آپدیت اتوماتیک اپلیکیشن

به راحتی می توانید ورژن جدید اپلیکیشن خود را برای کاربران ارسال کنید. تعیین کنید حداقل ورژن چه ورژنی است تا کاربرانی که کمتر از آن هستند مجبور به آپدیت شوند. دانلود ورژن جدید روی گوشی کاربر در پس زمینه و به صورت خودکار انجام می شود و به سادگی می توانید اپلیکیشن خود را بروز رسانی نمایید.

تغییر آدرس سرور

به سادگی می توان در بخش تنظیمات آدرس سرور را تغییر داد. در صورتی که دامنه خود را از دست بدهید یا بخواهید از دامنه دیگری استفاده کنید یا هر دلیل دیگری شما می توانید از این قابلیت استفاده نمایید. آدرس جدید سرور شما به دست کاربران شما خواهد رسید و از این پس آن ها از آدرس جدید به سرور شما وصل خواهند شد.

سورس تلگراف

سورس تلگرام غیر رسمی ضد فیلتر

سورس اصلی سوپرگرام ارائه شده در این پکیج ضد فیلتر بوده و با اندروید های جدید ۱۲ و ۱۳ به طور کامل سازگار می باشد. با دادن لیست پروکسی ها به سرور و پنل مدیریت به راحتی کاربرهای شما می توانند از پروکسی و قابلیت ضد فیلتری استفاده نمایند. در تصویر زیر نیز می توانید اسکرین شاتی از بخش ضد فیلتری مشاهده نمایید. کاربر با زدن روی آیکون رعد و برق می تواند روی لیست پروکسی هایی که شما روی پنل خود تنظیم کرده اید جابجا شود و به سریع ترین آن ها کانکت شود.

بیو تبلیغاتی

در تلگرام قابلیت درج بیو وجود دارد. چه خوب است برای کاربرانی که هنوز بیویی تنظیم نکرده اند بیو تبلیغاتی خودمان را درج کنیم. مثلا از موبوگرام استفاده کن را می توانیم در بیو همه کاربران یا فقط کاربرانی که بیو ندارند یک بار یا دو بار یا هر چند باری که شما تعیین کنید قرار دهیم.

فروش سورس موبوگرام

علاوه بر امکانات تلگرام اصلی که همگی به صورت کامل در این صورت موجود است این سورس امکانات پیشرفته ای دارد و می تواند بسیار باعث راحتی کاربران شود. همگی این قابلیت ها به خوبی روی آخرین ورژن تلگرام نوشته و پیاده شده اند و کاربر می تواند به سادگی از آن ها استفاده کند. که در ادامه به مختصری از این قابلیت ها و امکانات خواهیم پرداخت.

– فوق العاده روان، سریع و بهینه با محیطی بسیار زیبا
– انتخاب چندتایی گفتگوها و پیام ها
– دارای پنل مدیریت برای مدیریت کاربران و آمار اپ
– دارای قابلیت عضو کردن کاربران در چندین کانال بصورت هم زمان
– قابلیت اد اجباری بصورت قفل برای همیشه
– قابلیت ایجاد دسته بندی برای گفتگوها و کانال ها
– دارای بخش مدیریت تب ها (زبانه ها: همه، گروه ها، کانال ها و…)
– فوروارد پیشرفته
– فوروارد با ویرایش
– فوروارد چندگانه
– فوروارد با نقل قول و بی نقل قول
– زبان فارسی
– تقویم شمسی
– اعداد فارسی و انگلیسی
– تنظیمات پیشرفته
– تغییر فونت کل برنامه
– تعداد ۲۰ اکانت همزمان فعال
– حالت روح یا نامحسوس
– حالت مخفی کردن وضعیت در حال تایپ
– تب بندی پیشرفته
– استفاده آیکون به جای عنوان تب ها
– سیستم پروکسی هوشمند
– انتخاب همه گفتگوها
– انتخاب همه چت ها
– دانلود منیجر پیشرفته که حتی با بستن اپلیکیشن هم دانلود را ادامه می دهد و متوقف نمی شود
– نمایش دقیق اعداد از ۴ کا به ۴۰۰۰
– فرمت ۲۴ یا ۱۲ ساعت زمان ها
– نمایش وضعیت کاربران
– منشی یا پاسخ گوی خودکار
– تم بندی و رنگ بندی فوق پیشرفته
– پشتیبان گیری از تنظیمات
– بازیابی فایل پشتیبانی
– کپی قسمتی از متن
– تغییر صدا
– زیبا نویس
– نمایش حجم عکس ها و گیف ها
– جزٍئیات پیام ها اعم از زمان ویرایش شدن ، زمان ارسال ، تعداد بازدید ، تعداد فوروارد
– رفتن به اولین پیام
– نشانه گذاری یک پیام در یک گفتگو برای سهولت و راحتی پیدا کردن آن
– چت های مخفی
– آیدی یاب
– پیدا کردن افراد نزدیک
– راست چین کردن محیط برنامه
– راست چین کردن پوشه ها یا تب بندی ها
– به یاد ماندن آخرین پوشه
– نمایش یا عدم نمایش شمارنده ها
– تاییدیه برای ارسال استیکر و ویس
– مخاطبین خاص
– اعلان آنلاین شدن یا تغییر عکس یا تغییر شماره مخاطبینی که شما تعیین می کنید
– مخاطبین آنلاین
– تغییرات مخاطبین اعم از تغییرات شماره ، عکس پروفایل ، نام و…
– افزودن کاربر به گروه یا کانال با ایدی یا شماره
– تغییر به حالت شب از منوی کناری
– تعیین نمایش شماره شما برای همه یا مخاطبین یا هیچ کس
– مخفی کردن نام خود در فورواردهای با نقل قول
– قابلیت ایجاد گروه و نظر سنجی در کانال ها
– نمایش تعداد کاربران آنلاین بصورت لایو
– نمایش تعداد تغییرات مخاطبین بصورت لایو
– گرفتن تاییدیه برای ارسال صدا و استیکر
– پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
– دارای حالت نمایش مخصوص تبلت
– دارای فونت های بسیار زیبا
– پشتیبانی از تاریخ شمسی و میلادی
– نمایش زمان با فرمت ۲۴ ساعته
– تمایز بین مخاطبین دوطرفه
– نمایش دقیق تعداد اعضا و بازدیدها
– رفتن به اولین پیام در گفتگو ها
– اعلان داغ آنلاین و آفلاین شدن مخاطبین
– پشتیبانی از پروکسی Socks5
– پشتیبانی از پروکسی MTProto
– نمایش زمان ویرایش شدن پیام ها
– قابلیت خواندن یکجای همه ی پیام ها
– و…

سورس موبوگرام

سورس تلگرام با ادموب

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس تلگرام غیر رسمی هدیه

قابل توجه است که سورس کد اصلی ارائه شده دقیقا مشابه نسخه پیش نمایشی است که در همین جا پیوست شده است و می توانید تصاویر آن را ملاحضه نمایید. در این پکیج ۴ سورس تلگرام غیر رسمی وجود دارد. سورس موبگرام به شدت ساده سازی شده و به راحتی می توان آن را کامپایل کرد و ضمانت کامپایل ۱۰۰ ذرصذی می دهیم. حتی در صورت عدم کامپایل نیز ما برای شما کامپایل را انجام خواهیم داد. سه سورس اصلی با قابلیت کامپایل همراه با پنل مدیریت ، اداجباری ، ضد فیلتر ، پروکسی ، بلاک کانال ها ، پوش نوتیفیکیشن پیشرفته و… که همگی به صورت یک جا در این پکیج هستند. همگی سورس ها تلگرام های پیشرفته هستند که قابلیت های واقعا بسیار زیادی دارند. در کنار این سورس که به آخرین ورژن تلگرام اپدیت شده سورس قدیمی سوپرگرام نیز برای خریدار به صورت هدیه ارسال می شود. که آن سورس هم پنل مدیریت اداجباری و… دارد.

طراحی تلگرام غیر رسمی

از نظر کد نویسی این سورس بسیار بهینه و درست نوشته شده است. همه کدهایی که ما در سورس وارد کرده ایم کاملا علامت گذاری شده و مشخص هستند و اصلا با کدهای خود تلگرام در هم نیست و به سادگی قابل فهم می باشد. هنگام شروع و پایان هر تکه کدی که ما اضافه کرده ایم کامنتی درج شده است تا بتوان کدهای موبوگرام را از کد های تلگرام تشخیص داد. کلیه کلاس ها و موارد ساخته شده جدید نیز همگی در یک پوشه خاص به اسم موبوگرام قرار گرفته اند. هیچ در هم ریختگی در کد وجود ندارد و همه چیز مشخص و طبقه بندی شده می باشد. برنامه ای که فقط کار کند هنر نیست برنامه باید به بهترین شکل ممکن و بهینه ترین حالت کار کند. همچنین در صورتی که می خواهید قابلیت یا امکانی خاص را به سورس اضافه کنید با برای شما انجام خواهیم داد و می توانید به پشتیبان ما درخواست طراحی آن ویژگی یا قابلیت را بدهید تا هزینه و زمان محاسبه شود.

دموی پنل

پنل به صورت دمو بوده و ورژن قدیمی پنل مدیریت می باشد و بسیاری از قابلیت های جدید را شامل نمی شود مثل تبلیغات ادموب و تپسل و… و همه ی قابلیت ها فعال نیست و به هنگام ثبت و ویرایش به احتمال زیاد به خطا خواهد خورد. در پنل اصلی که به مشتری تحویل داده می شود هیچ گونه خطا و مشکلی وجود نخواهد داشت و همه قابلیت ها فعال بوده و نمایش داده می شوند. برای ورود به پنل میتوانید از مشخصات زیر استفاده کنید. توجه فرمایید یوزرنیم بدون https:// وارد شود.

demo: https://panel.berozain.com
username: berozain.com
password: AAAarmanAAAdownloadAAA

خرید


پایان تخفیف فقط تا ۱۵ خرداد

تخفیف ویژه به مدت زمان محدود


سورس و کامپایل : ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (تخفیف ویژه)

فقط سورس : ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (تخفیف ویژه)

فقط کامپایل : ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (تخفیف ویژه)

[purchase_link id=”100085″ style=”button” color=”blue” text=”افزودن به سبد خرید”]

ورژن تست در گوگل پلی : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.berozain.supergram

جهت خرید و دریافت سورس با قیمت تخفیف ویژه لطفا با پشتیبانی تلگرام به ایدی BehrouzAmoushahi هماهنگ کنید. سورس همراه پنل مدیریت و ۴۰ دقیقه فیلم آموزشی از نصب اندروید استودیو تا کامپایل سورس به صورت کامل به همراه چندین سورس تلگرام غیر رسمی دیگر در پکیج موجود است. انتشار در گوگل پلی روی حساب دولوپری شما ، کامپایل اپلیکیشن با نام و لوگوی شما و کانفیگ کامل سرور امکان پذیر می باشد.

سورس : کدهای برنامه نویسی شده و خامی که جهت ساخت اپلیکیشن استفاده می شود.
کامپایل : باید کدهای برنامه نویسی شده سورس طی عملیاتی به اپلیکیشن و فایل apk تبدیل شوند که قابل نصب روی گوشی باشد. در صورتی که تخصصی در زمینه کامپایل ندارید آیتم های با کامپایل را انتخاب فرمایید. دوستان برنامه نویس هم می توانند به وسیله ۴۰ دقیقه فیلم اموزشی از نصب اندروید استودیو تا کامپایل از سورس به اپلیکیشن اماده و کامپایل شده برسند.

تضمین های ۱۰۰٪ این سورس
صد در صد قابل کامپایل : سورس موبوگرام ۱۰۰ درصد قابل کامپایل است اما در صورت عدم موفقیت شما در کامپایل ما این سورس را با لوگو و نام شما کامپایل و کانفیگ خواهیم کرد. همچنین این سورس ۱۰۰ درصد قابل انتشار در گوگل پلی بوده و تمامی قوانین گوگل را رعایت کرده است. در صورت تمایل در گوگل پلی نیز برای شما منتشر خواهد شد.
صد درصد قابل انتشار در گوگل پلی‌ : این سورس تمامی قوانین سخت گوگل پلی را رعایت کرده و به صورت تضمینی قابل انتشار در گوگل پلی می باشد و به هیچ عنوان از پلی استور گوگل حذف نخواهد شد و همواره نیز در حال رعایت قوانین جدید گوگل می باشد. همچنین پر کردن فرم های گوگل پلی بسیار پیچیده بوده و نیاز است به گوگل پلی در قالب فیلم و توضیحات کامل و فرم های چند گزینه ای کلیه مجوزها و چرایی استفاده از این مجوز ها شرح داده شود که فقط کار توسعه دهنده و برنامه نویس است. برای این منظور ابتدا نیاز است حساب دولوپری خود را ایجاد و سپس مشخصات حساب خود را برای ما ارسال نمایید تا فرم های مربوطه تکمیل گردند و اپلیکیشن شما در گوگل پلی با تضمین ۱۰۰ در صد منتشر شود.
صد در صد پشتیبانی رایگان : در صورتی که ما برای شما کانفیگ و کامپایل ها را انجام دهیم نیازی به پشتیبانی خاصی نیست اما در صورتی که بخواهید خودتان کامپایل کنید یک فیلم ۲۰ دقیقه ای اموزشی برای کامپایل سورس در پکیج وجود دارد و پشتیبانی سورس نیز همواره اماده پاسخ گویی به مشکلات خریداران می باشد. از ارور خود اسکرین شات بگیرید و برای پشتیبان در تلگرام ارسال نمایید تا مشکل شما بررسی و جواب آن خدمت شما ارسال شود.
قطع نشدن آپدیت ها : معمولا پس از یک الی سه روز پس از آپدیت تلگرام و قرار گیری سورس روی گیت هاب ما نیز به آخرین ورژن بروزرسانی خواهیم کرد. به جهت پایداری و همیشگی بودن اپدیت ها برای بروزرسانی های بزرگ و سخت تلگرام که تغییرات بسیاری اعمال شده است هزینه ۰ الی ۳۰۰ هزار تومان دریافت شود. مشتری میتواند همه بروزرسانی ها را دریافت نکند و مثلا هر یک ماه یک بار یا هر ۳ ماه یک بار اقدام به بروزرسانی نماید که در هزینه های خود صرفه جویی نماید. اپدیت هایی که یک ماه از آن ها بگذرد همگی رایگان خواهد شد و مشتری میتواند اپدیت ماه های پیش را رایگان دریافت کند.
هدیه : همراه با چهار سورس کد تلگرام غیر رسمی دیگر با امکانات مشابه موبوگرام پس از پرداخت وجه هم سورس موبوگرام همراه با پنل مدیریت برای شما ارسال خواهد شد و هم چهار عدد سورس تلگرام غیر رسمی دیگر با امکاناتی مشابه موبوگرام همراه با پنل مدیریت. (یکی از این سورس های تلگرام غیر رسمی سورس سوپرگرام قدیمی است که همراه با پنل مدیریت ارسال می شود)

» سورس اندروید : بله
» سورس سرور : بله
» کانفیگ و کامپایل اندروید : بله
» کانفیگ و کامپایل سرور : بله
» انتشار در گوگل پلی : بله
» ساخت حساب گوگل پلی : 25 دلار
» ورژن تلگرام : 9.6.5 (۱۶ اردیبهشت)
» پشتیبانی تلگرام : BehrouzAmoushahi

راهنما

سورس اصلی دقیقا مطابق اسکرین شات ها می باشد.
این سورس در صورت آپدیت تلگرام به آخرین ورژن تلگرام آپدیت خواهد شد
این سورس دقیقا مطابق با اخرین ورژن تلگرام بوده و شرایط قرار گیری آن در گوگل پلی دقیقا مطابق سورس اصلی تلگرام می باشد و همه قوانینی که تلگرام رعایت کرده این سورس به صورت صد در صد رعایت کرده است.
سورس سوپرگرام قدیمی نیز به عنوان هدیه همراه با پنل مدیریت برای خریدار ارسال خواهد شد.
می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل برای کامپایل این سورس با تیم ما بصورت رایگان در ارتباط باشید.
در صورت نیاز و نداشتن تخصص خریدار، تیم ما آماده است که برنامه کانفیگ و کلیه موارد را انجام دهد.
گوگل پلی برای ایجاد حساب دولوپری مبلغ ۲۵ دلار خواهد گرفت که باید علاوه بر مبلغی که برای سورس و کامپایل پرداخت می شود این مبلغ نیز به صورت جداگانه معادل ریالیش در صورت تمایل برای ایجاد حساب گوگل پلی پرداخت شود. پس از ساخت حساب دولوپری به صورت رایگان فرم های مربوط به انتشار اپلیکیشن برای شما پر خواهد شد و اپلکیشن شما در حساب شما به صورت رایگان منتشر خواهد شد.
هر گونه تغییر و اپشن های اضافی نیز پذیرفته می شود و می توانید بخش های مختلف سرور و اپلیکیشن را درخواست طراحی بدهید. طراحی قابلیت های اضافی در دو نوع لایسنس دار و معمولی انحام می شود. هزینه حالت لایسنس دار (طراحی اختصاصی) سه برابر بیشتر از حالت معمولی می باشد و سورس کد قابلیت های جدید برای دیگران ارسال نخواهد شد. اما در حالت معمولی با پرداختی هزینه کمتر می توانید سفارش قابلیت های جدیدی بدهید که در نهایت دیگر خریداران نیز می توانند از آن استفاده نمایند.

متن انگلیسی

Mobogram Source: Telegram Messenger is growing with more than one billion active installs from Google Play and has become one of the best and fastest messengers in the world. In this post, we want to publish the unofficial source of Mobogram Telegram. This source is written based on the latest version of Telegram and will always be updated. All the main features of Telegram are available in this source, and a number of better and more features and facilities have been added by us, which we will examine further in the following. This source is written with very high quality and our codes are not confused with Telegram codes themselves and are marked with a new code snippet. Then you can get the Mobogram source along with the advanced management panel. Writing Mobogram may have taken several years and a lot of effort for it, and in fact our team has a memory with every line of code, so this source code is very important for Arman Download team. The possibilities of Mobogram source are many and in fact Mobogram is one of the top unofficial telegrams at the moment. I am not saying that we have been the most special, but along with the oldest and the first unofficial telegrams, we have entered this field and have been among the best. Features of this source include support for Google Adobe for revenue through advertising and enforcement, and anti-filter proxy capability. It has all the advanced features of the Golden Telegram source and the Mobogram source in the super-advanced Supergram source. New version of Telegram This source has been developed with the latest version of Telegram, ie 8. It should be noted that the update of this source will not be interrupted in any way and whenever Telegram releases a new version, Mobogram will also be updated to the latest version. So there is no need to worry about the obsolescence and failure of this source. Publish on Google Play All the rules required to publish an app on Google Play in this source are well observed and you can easily publish this source on Google Play without any problems. Permissions, privacy, secretary line, etc. are all observed and you can also use this app on Google Play. Even if you do not have experience of publishing the app inside Google Play, the team. We will do this for you and publish the app for you in the Play Store. Telegram source with Admob This source also makes good use of Admob ads, which you can earn for displaying these ads to your users. There is nothing better than earning dollars from an app. Admob native ads are displayed as a chat in the chat list. The appearance of this type of ad is exactly in line with the appearance of the user-selected theme in Telegram, and the user thinks that a person has sent him a message and increases the click-through rate. Admob dialog ads are also embedded in this source. In this way, a window opens for users, which contains a photo and text and the link to the ad, for which you can also earn money through Adobe. Mobogram source with management panel Another positive point of this source is its highly advanced management panel. This panel is written in the best possible way with the most beautiful and newest coding methods in the world and is connected to the application with optimal and light methods. Communication with the server This source is written in the best and lightest way possible, which will bring the least possible pressure to the server for a large number of users, and will save the multiplication costs of the server significantly and multiply. Features of this panel can be forced with the number and lock and hyde, mandatory view with the ability to specify the number, mandatory view of new posts of a channel automatically, mandatory view of multiple posts, determine the sponsor of proxies from the server, determine mtproto proxies And socks5 for users, application updates, push notifications, blocking rival channels, setting up bio-ads for users, and so on. Advanced statistician to find out how many users have installed your app and how many are from what country or how many have Android 11, how many have Android 13 and how many have been online today, how many today or ten days ago to your app You can use a powerful statistician with a beautiful user interface of this panel. In Mobogram source, you are able to see the advanced and growth rate you have on the charts and graphs provided. Maybe you have an ad on a network and you want to see how many users have been added to your app since then. All with all this advanced statistics system will be possible for you. Also, this management panel is perfectly designed for laptops and mobile phones. Mandatory ed panel In the admin panel you can easily do a mandatory ed. Just enter the username of the channel in question and the number of members you want to add. You can also specify that this is done in Hyde for the first 5 days, ie the user does not know that it has been edited in the channel, and after 5 days the channel is displayed to the user and the user realizes that he has entered a new channel. Another feature is the ability to lock. You can specify that the obligation for the first 10 days is locked or unlifting and after 10 days the user can leave the channel. Determine the number of members you want to get that channel and … all in a powerful panel with a beautiful user interface is prepared for you. Mandatory view panel You can also have a view panel in your admin area. There are several ways to view views on posts.

اشتراک گذاری در

۱۲ ديدگاه بر روی این پست نوشته شده است.

 1. تا چه زمان این سورس اپدیت میشود ؟

  مستر آر 16 اردیبهشت 1402 در 19:26

  1. معمولا چند روز بعد از اینکه تلگرام اپدیت در گیت هاب منتشر کرد ما نیز به اون ورژن اپدیت میکنیم. طی یکی دو سال پیش روال به همین شکل بوده و اپدیت ها به صورت منظم انجام شدن

   مدیر 17 اردیبهشت 1402 در 13:29

 2. با عرض سلام و خسته نباشید من دقایقی پیش سورس راخریدم ولی لینک دانلود مشکل داشت لطفا پیگیری نمایید. ادرس ایمیل بنده : می باشد. با تشکر.

  شاهین علیدوستی 3 اردیبهشت 1401 در 12:18

  1. جهت دریافت ۲۰ دقیقه آموزش ویدویی کار با سورس و تغییر ایکون و اسم برنامه و همچنین ۴ سورس تلگرام غیر رسمی و سورس موبوگرام اپدیت به اخرین ورژن تلگرام لطفا به ایدی پشتیبان تلگرام BehrouzAmoushahi پیام بدهید تا همه موارد را برای شما ارسال نمایند.

   مدیر 3 اردیبهشت 1401 در 12:43

 3. من از خریداران این سورس هستم که تقریبا یک ماه پیش این سورس را خریدم. سوالم این هست که ایا میشه امکاناتی که میخوام را اضافه کنید؟ برای مثال میخوام تم پیشفرض برنامه سبز باشه و آبی نباشه.

  جواد 2 اردیبهشت 1401 در 22:07

  1. با سلام. این قابلیت در سورس پیاده شده و فقط نیاز هست یک خط رو تغییر بدین و مثلا بزارین ۴ که تم پیشفرض برنامه بشه سبز. از پشتیبان تلگرام که ایدیش در بالا هست سوال کنین که بهتون بگن کجا رو تغییر بدینو

   مدیر 3 اردیبهشت 1401 در 12:10

 4. این سورس به صورت تضمینی توی گوگل پلی قابل انتشار؟

  vahid 22 فروردین 1401 در 11:43

  1. با سلام. بله این سورس به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی قابل انتشار در گوگل پلی هست و با تمامی قوانین و شرایط پلی استور گوگل نوشته شده است و بدون مشکل در گوگل پلی منتشر خواهد شد. در صورتی هم که تخصصی در مورد انتشار ندارین، انتشار در گوگل پلی نیز توسط آرمان دانلود با دریافت هزینه قابل انجام است.

   مدیر 22 فروردین 1401 در 16:23

 5. سلام من کدنویس هستم و میخواستم بدونم خودم میتونم قابلیت های جدید به این سورس اضافه کنم یا نه؟

  جمال زاده 4 فروردین 1401 در 01:04

  1. با سلام. بله هر قابلیتی که بخواین میتونین اضافه کنین یا بگین ما اضافه کنیم. سورس به صورت صد در صد قابل ویرایش هست و در صورتی که دانشش رو داشته باشین میتونین موارد مد نظرتون رو اضافه و کم کنین مشکلی نداره.

   مدیر 4 فروردین 1401 در 13:40

 6. سلام ویو و اد اجباری قفل هیدن شو با تعداد پیاده شده توی این سورس؟

  محمد 27 اسفند 1400 در 17:52

  1. با سلام. طبق توضیحات داخل مطلب بالا : اداجباری پیاده شده بسیار پیشرفته بوده و شما در پنل مدیریت می توانید تعیین کنید اد اجباری ۵ روز اول به صورت مخفی یا هدین زده شود و سپس شو یا نمایش داده شود. برای قفل نیز به همین صورت تعیین میکنید کانال مذکور مثلا ۷ روز اول به صورت قفل باشد یعنی کاربری نتواند لفت دهد و سپس قابل لفت دادن شود. تعداد نیز پیاده شده و با شمارش خیلی دقیق در حد ۱ درصد خطا بوده و می تواند تعداد کاربری که به یک کانال اد می شود را حساب و شمارش کند. بر اساس تعداد می شود تعیین کرد بر اساس زمان هم می شود مثلا بگوید در این کانال به مدت ۷ روز اد اجباری انجام شود و محدودیتی از نظر تعداد اعضا نداشته باشد. برای ویو اجباری و تبلیغات سفارشی دیگر نیز به همین صورت است.

   مدیر 28 اسفند 1400 در 23:37