آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

11 + 13 مگابایت

931 بازدید

RecFusion این برنامه یک برنامه ای بسیار کامل و پیشرفته و همینطور بسیار امن و قابل اطمینان میباشد که برای کاربرانی که میخواهند مدل های سه بعدی مختلف مانند انسان ها و حیوانات و در واقع به طور کلی وسایل و اشیاهای مختلف را ایجاد نمایند استفاده میشود که این کار را میتوان با حرکت سنسور ها درکنار اشبا در برنامه مشاهده نمود که میتوان مدل های سه بعدی را به صورت رنگی مشاهده کرد .این برنامه دارای ابزارها و الگوریتم ها برای کمک کردن میباشد که با استفاده از این برنامه میتوان در زمان کم به چاپ کردن مدل و اشتراک گذاری روی اینترنت پرداخت.

RecFusion

RecFusion : Update September 10, 2016

قابلیت های نرم افزار RecFusion :
_ نرم افزاری برای کار با سنسورهای Microsoft Kinect یا Asus Xtion
_ مدیریت خروجی Depth Sensor ها وبازسازی به صورت زمان واقعی
_ ضبط به صورت متوالی و ابعاد مختلف با حجم دلخواه ومدلسازی با رنگ واقعی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ImFusion GmbH مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود نسخه ی 32 بیتی  |  لینک کمکی
دانلود نسخه ی 64 بیتی  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: ImFusion GmbH
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 11 + 13 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

recfusion recfusion recfusion recfusion

متن انگلیسی

RecFusion you can create 3D models of people, pets, furniture and many other objects, even your motorcycle! All you need is a depth-sensor like the Microsoft Kinect or the Asus Xtion. Just move the sensor around the object and you can see the model building up on your screen in real-time and in color. Use the built-in post-processing functions to prepare your models for 3D printing and publish your models on the web to show them to your friends. Check out the gallery to see what you can do. RecFusion is a comprehensive and reliable software utility that enables you to quickly create 3D models of people, pets and any other objects.

اشتراک گذاری در