آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

457 مگابایت

1992 بازدید

Proteus با استفاده از این برنامه میتوانید به صورت خودکار به طراحی کردن مدارهای الکترونیکی بپردازید که این برنامه شامل مجموعه ای از سیستم های مربوط به شبیه سازی مدارها میباشد که میتوان به کمک این برنامه به مدل سازی در دستگاه های مختلف که قابلیت برنامه ریزی دارند مانند میکروکنتلرها و میکروپروسسور ها بپردازید .این برنامه از مدل هایی شامل قطعه های الکترونیکی برای شبیه سازی های تخصصی استفاده شده است و همینطور میتوانید علاوه بر شبیه سازی به تست کردن نیز بپردازید و از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

Proteus

Proteus : Update March 3, 2019

قابلیت های نرم افزار Proteus :
_ طراحی مدارات الکترونیکی و شامل ابزارهای لازم برای طراحی حرفه ای
_ مدلسازی دستگاه های قابل برنامه ریزی و طراحی مسیریابی های پیشرفته
_ صرفه جویی در وقت و هزینه طراحی مدار
_ شبیه سازی مدارات میکرو کنترلری در سطح بسیار حرفه ای
_ دارا بودن کلیه المان های اندازه گیری واقعی نظیر اسیلوسکوپ، سیگنال ژنراتور، ولت متر، آمپر متر و…
_ امکان افزودن کتاب خانه های قدتمند و دارار بودن کلیه قطعات الکترونیک
_ امکان طراحی pcb برای مدار شبیه سازی شده بدون نیاز به تغییر دادن مدار
_ امکان دیباگ کردن برنامه ها و اجرای خط به خط آن ها در میکرو کنترلر
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Labcenter Electronics Ltd مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Proteus  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Labcenter Electronics Ltd
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 457 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- تصاویر موجود در پوشه ی img را مشاهده کرده و بر اساس راهنمایی آن اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- شما می توانید با دانلود کتابخانه، بیش از ۱۲۰۰ قطعه شامل میکرو کنترلر، قطعات الکترونیک صنعتی، کیبرد و کیپد و …. را به نرم افزار اضافه کنید، کافی است بعد از آنزیپ کردن فایل دانلودی فایل اجرایی ایجاد شده را اجرا کنید و آن را در مسیر نصب نرم افزار پروتوس نصب نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Proteus Proteus Proteus Proteus

متن انگلیسی

Proteus Professional – software for automated design of electronic circuits. The package is a system of circuit simulation, based on the models of electronic components in PSpice. A distinctive feature of the package Proteus Professional is the possibility of modeling of the programmable devices: microcontrollers, microprocessors, DSP and others..

اشتراک گذاری در