آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

74.98 مگابایت

163 بازدید

WinCatalog با استفاده از این برنامه میتوانید از دیسک ها و پوشه ها برای پیدا کردن فایل ها و همینطور اسناد مهم را به صورت فهرست ایجاد نمایید به این صورت که این برنامه یک لیست از فایل ها را در فولدرهایی که در دیسک وجود دارد و همینطور فلش ها و منابع خارجی و.. را تهیه میکند و دیگر نیازی به دسترسی یک فایل به صورت جستجو نمیباشد با استفاده از این برنامه میتوانید نام فایل مورد نظر را نوشته و مشاهده نمایید که در کدام قسمت این فایل وجود دارد و همینطور با این برنامه میتوانید به ذخیره کردن اطلاعات به صورت نامحدود بپردازید.

WinCatalog

WinCatalog : Update May 9, 2020

قابلیت های نرم افزار WinCatalog :
_ ذخیره نامحدود اطلاعات در دیتابیس های SQL
_ ذخیره تصاویر بند انگشتی Thumbnail از فایل های تصویری
_ پشتیبانی کامل از Unicode و UTF-8 برای زبان هایی مانند زبان فارسی
_ دارای امکان ذخیره سازی نام جایی که فایل در آنجاست توسط خود شما
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت WinCatalog.com مراجعه کنید.

شرکت سازنده: WinCatalog.com
قیمت: 49.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 74.98 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود WinCatalog  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه ی Carcked file را کپی و در محل نصب نرم افزار* جایگزین فایل های قبلی کنید.
3- اتصال سیستم از اینترنت را قطع کنید.
4- نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt آن را رجیستر کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

WinCatalog WinCatalog WinCatalog WinCatalog

متن انگلیسی

WinCatalog is software utility designed to help you find documents and data from your computer by building an index that offers you instant access to them. This program can be mastered even by less experienced users because it sports a straightforward interface. WinCatalog is a truly full-featured tool, so it would be natural to expect drag and drop support in such an app. Although the developer didn’t include this option, it made the process of adding files to the list pretty simple. You can add a fixed or removable disk, specific folders or individual files to the catalog. Virtual folders and customs items can be created pretty easily.

اشتراک گذاری در