آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار کاربردی

6.47 + 7.12 مگابایت

24 بازدید

VX Search برنامه ای بسیار دقیق و پیشرفته است که برای جستجو کردن فایل ها به صورت های مختلف مانند جستجو بر اساس فایل و فرمت و نام و اندازه و فرمت و بر اساس آخرین تغییرات و ویژگی های مختلف فایل ها و تگ های مختلف امکان پذیر میباشد که استفاده کردن از این برنامه بسیار راحت میباشد و بر اساس طرح های gui قابل تنظیم میباشد که بعد از جستجو کردن میتوانید فایل ها در فرمت های مختلف در جاهای مختلف هارد ذخیره کرده و نگران گم شدن فایل ها نباشید و همینطور به ساختن گزارشی کامل از جستجو ها بپردازید.

VX Search

VX Search : Update July 24, 2018

قابلیت های نرم افزار VX Search :
_ پشتیبانی از حداکثر تعداد فایل ها: ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
_ پشتیبانی از حداکثر میزان فضای دیسک: ۲۰۰ TB
_ پشتیبانی از ۱۰۰ پروفایل جستجو
_ دارای انواع متعددی از قوانین جستجوی فایل
_ پشتیبانی از نام فایل های طولانی
_ پشتیبانی از نام فایل های یونیکد
_ پشتیبانی از نام های مسیر شبکه UNC
_ Hierarchical، قوانین جستجوی فایل چندسطحی
_ امکان گرفتن گزارش های HTML, Excel CSV, Text و XML
_ آپشن های Performance Tuning
_ تولید گزارش خودکار و یکپارچه سازی پایگاه داده SQL
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Flexense Computing Systems Ltd مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Flexense Computing Systems Ltd
قیمت: 50.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 6.47 + 7.12 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

VX Search VX Search VX Search VX Search

متن انگلیسی

VX Search Ultimate is an automated, rule-based file search solution capable of searching files by the file type, category, extension, file name, location, size, creation, modification and last access dates, user, file attributes, JPEG EXIF tags, etc. VX Search is an easy-to-use application designed to provide multiple types of file matching rules, user-defined file search profiles and customizable GUI layouts. In addition, the user is provided with the ability to categorize and filter file search results, copy, move or delete search results, generate various types of pie and bars charts and save reports to a number of standard formats such as HTML, text, Excel CSV and XML..

اشتراک گذاری در