آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

7.13 مگابایت

871 بازدید

Chemissian برنامه ای بسیار کاربردی است که برای آنالیز و تجزیه و تحلیل اشعه های ماورا بنفش و همینطور انواع طیف های الکترونیکی استفاده میشود که این برنامه برای دانشجویان که دارای رشته های فیزیک و شیمی هستند بسیار مفید است که رابط کاربری در این برنامه بسیار ساده و کاربرپسند بوده که این برنامه دارای امکانات مختلفی از جلمه داشتن نمودار های مداری که برای راحتی کار مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان برای ساختن نمودار های سطوح انرژی مولکول های اوربیتال از آنها استفاده نمود.

Chemissian

Chemissian : Update August 31, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Chemissian :
_ دارای رابط گرافیکی کاربر پسند
_ ساخت نمودارهای مداری برای سهولت کار
_ ساخت نمودار سطح انرژی از مولکول های اوربیتال
_ ساخت، تجسم و تفسیر نور ماورای بنفش
_ بررسی ماهیت پیوند در مولکول (محاسبه کوانتومی و شیمیایی)
_ تولید نقشه های دو بعدی
_ تجزیه و تحلیل چرخش توزیع چگالی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Skripnikov Leonid مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Chemissian  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Skripnikov Leonid
قیمت: 50.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.13 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Chemissian Chemissian Chemissian Chemissian

متن انگلیسی

Chemissian can be used to process molecular orbital energy-level diagrams (such as Hartree-Fock and Kohn-Sham orbitals), as well as UV-VIS electronic spectra or electronic / spin density maps so as to get them ready to be published. Due to its intuitive interface, Chemissian can be operated even by chemists with little PC skills, and preview the output of Firefly/PC-Gamess, Q-Chem, Gaussian, US-Gamess, Molpro, NWChem or Spartan quantum chemical program packages.

اشتراک گذاری در