آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

132.67 مگابایت

23 بازدید

MindGenius Business نرم افزاری بسیار قدرتمند میباشد که برای ایجاد کردن و مدیریت و سازماندهی انواع نقشه های ذهنی مورد استفاده قرار میگیرد که با استفاده از این برنامه میتوانید ایده های ذهنی خودتان را به صورت ترسیم درآورده و آنها را بهتر مدیریت کنید و همینطور میتوان به صورت یکپارچه با نرم افزار های آفیس ارتباط برقرار کرده و که باعث میشود نیاز های بسیاری از کاربران رفع شود و کابران پیشرفته از این برنامه برای سازماندهی دادن به کارها و انواع پروژه های خودشان استفاده میکند که تمرکزی بیشتری روی هدف مورد نظرشان داشته باشند.

MindGenius Business

MindGenius Business : Update October 11, 2019

 

قابلیت های نرم افزار MindGenius Business :
_ امکان استفاده از طرح بندی ها و قالب های مختلف بسته به هدف ترسیم نقشه ذهنی
_ نمایش Mind Map به شیوه سنتی و ایجاد چارت های سازمانی
_ امکان تهیه خروجی به صورت درختی برای استفاده در ارائه ها، سخنرانی ها و طوفان مغزی
_ امکان وار کردن یک درخت اطلاعاتی به منظور تجزیه و تحلیل
_ نمایش کلی سند قبل از تهیه خروجی نهایی
_ پشتیبانی از فرمت های رایج برای فایل خروجی
_ یکپارچه سازی شده با مایکروسافت آفیس
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت MindGenius Ltd مراجعه کنید.

شرکت سازنده: MindGenius Ltd
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 132.67 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود MindGenius Business  |  لینک کمکی

راهنما

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MindGenius MindGenius MindGenius MindGenius

متن انگلیسی

MindGenius is business mind mapping software that helps you capture, visualize and manage your ideas and information. The visual layout of information enables projects and tasks to be scoped and agreed effectively. MindGenius is a mind mapping software application designed for business users who need to increase personal, team and organisational effectiveness. Integrating with Microsoft Office, Outlook and Project, MindGenius enhances and complements the productivity tools that you use every day..

اشتراک گذاری در