آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.51 مگابایت

43 بازدید

Find MAC Address 5.1.0 این نرم افزار نرم افزاری قدرتمند برای پیدا کردن مک آدرس های موجود در شبکهو یا شبکه های محلی میباشد . برای کار با این نرم افزار کافی است تا هدف و متد جستجوی مورد نظر را تعیین کرده تا نرم افزار علاوه بر یافتن مک آدرس محلی به یافتن کامپیوتر های دیگر که در محدوده آدرس آیپی مورد نظر باشد عمل کند. این از محدود نرم افزار هایی است که میتواند به ۵ روش ARP ،NetBios ،NetAPI ،WMI و SNMP برای یافتن مک ادرس استفاده کرده و میتوان علاوه بر مک آدرس اطلاعات کارت شبکه را نیز نشان دهد.

Find MAC Address

Find MAC Address : Update July 7, 2016

 

ویژگی های نسخه جدید مرورگر Find MAC Address :
_ یافتن مک آدرس کامپیوتر محلی و تشخیص نام کارت شبکه WMI و SNMP
_ یافتن مک آدرس کامپیوتر راه دور با نام و یا آدرس IP
_ یافتن مک آدرس تمام کامپیوترهای شبکه
_ یافتن مک آدرس تمام رایانه های محدوده آدرس های IP کاربر
_ یافتن مک آدرس تمام رایانه های لیست شده توسط کاربر
_ پنج روش مختلف برای پیدا کردن آدرس MAC
_ استخراج و نمایش تولید کننده کارت شبکه از آدرس MAC
_ بارگذاری نتایج حاصل از اسکن در فرمت XML
_ ذخیره نتایج اسکن به صورت فایل های متنی و یا سند وب
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت LizardSystems مراجعه کنید.

شرکت سازنده: LizardSystems
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.51 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Find MAC Address Find MAC Address Find MAC Address Find MAC Address

متن انگلیسی

Find MAC Address is an easy way to find the MAC address of a local or remote computer on the network. Select the target and method and find the MAC address of a remote computer on the network. With Find MAC Address, you can find the MAC address of not only their local or remote computer, but also of any other computer that fits within the specified range of IP addresses. Unlike similar softwares, Find MAC Address can find the MAC addresses of computers using five methods (ARP, NetBios, NetAPI, WMI, SNMP). The software can not only find the MAC address of a computer, but also lookup the manufacturer of its network card. After selecting one of the four methods and specifying the target, users will obtain all possible information about the MAC addresses.

 

اشتراک گذاری در