آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

EssentialPIM  برای همه پیش آمده است که نیاز به زمانبدی و برنامه ریزی داشته اند. همه ی انسان با توجه به حجم زیاد اطلاعات در انواع محیط های مختلف مانند خانه و محیط کارنیاز به سازماندهی این اطلاعات دارد چون برای هدف دار شدن برنامه های و کار های شخصب آن را به کار ببرد بنابراین از این نرم افزار استفاده میشود . که نسخه ی پیشرفته ی نرم افزار epim است که این برنامه توسط هزاران کاربر در سراسر این جهان استقاده میشود هم چنین کارهایی که با این برنامه میتوان انجام داد به این شرح است : ذخیره و نگهداری ایمیل و آدرس ها و لیست ها و متن ها که برای سازمان دهی برای کاربر ایجاد شده است.

EssentialPIM

EssentialPIM : Update March 4, 2020

 

قابلیت های نرم افزار EssentialPIM :
_ مدیریت و کنترل صحیح امور شخصی و کاری
_ استفاده ی آسان و راحت از این نرم افزار و سرعت بالا در اجرا
_ خروجی قدرتمند با هر ترکیب دلخواه و پیچیده
_ تهیه نسخه پشتیبان پیشرفته و ارسال آیتم های دلخواه به ایمیل
_ همزمانی و همگام سازی با Palm ،Windows Mobile ،Google Calendar ،Outlook
_ تولید داده هایی با فرمت های HTML ، RT ،CSV ،TXT
_ ایجاد پایگاه داده های چند گانه و اختصاص پسورد و رمز به هر کدام از این پایگاه داده ها
_ جستجو در عناصر بر اساس تاریخ، موضوع یا کلمه ی دلخواه
_ اجرای پارامترهایی نظیر مرتب کردن و پرینت تنها با چند کلیک
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت EPim Ltd مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلودهمراه باکرک EssentialPIM  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: EPim Ltd
قیمت: 39.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 43.37 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

EssentialPIM EssentialPIM EssentialPIM EssentialPIM

متن انگلیسی

EssentialPIM Pro is the advanced version of EPIM, used by many thousands of users all over the world for organizing their personal and business lives. EPIM Pro features functions in demand from our huge group of EPIM users and only those essential features that actually are useful. All your data in one place, interconnected so you don’t have to mess around, and just the data you need without a lot of clutter. EssentialPIM is powerfully simple. EssentialPIM Pro is a personal information manager that helps you to organize data. Tasks – Exactly what you want in a scheduler. Versatile, drag and drop, and customized color-coding. EPIM gives you a new level of instant info on your day, week and month.

 

اشتراک گذاری در