آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

FX Stat  این نرم افزار یک ابزار کمک آموزشی برای درس های آمار و هم چنین برای کمک به تدریس معملمین و دانش فرا گرفتن دانش اموزان استفاده میشود بر خلاف بقیه ی برنامه ها که در این زمینه وجود دارد و کار کرن با انها بسیار سخت است کار با این برنامه راحت بوده و مراحل پیچیده ای ندارد و دارای محیط کاربری ساده بوده و در عین سادگی دارای ابزاری های پیچیده برای متخصصین و کافی برای دانس اموزان نیز میباشد . محیط اماری در این برنامه دارای امکانات مختلف استفاده از داده های مختلف مانند پیوسته ، گسسته و تصادفی میباشد .

FX Stat

FX Stat : Update January 21, 2019

 

قابلیت های نرم افزار FX Stat :
_ تولید فایل خروجی در کیفیت بالا و با امکان استفاده در هر واژه پرداز ویندوز
_ انجام تجزیه و تحلیل های آماری
_ حاوی ابزارهای مفید در رسم نمودارها
_ حاوی طیف گسترده ای از مولد عدد تصادفی
_ امکان شبیه سازی تمرینات درسی
_ ایجاد جداول فراوانی، فراوانی تجمعی و … با استفاده از داده های ورودی خام
_ رسم انواع نمودارهای میله ای، ستونی چند وجهی و …
_ قابل استفاده برای دانش آموزان و معلمین و محیط کاربری ساده
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Efofex Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Efofex Software
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 24.50 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود FX Stat  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FX Stat FX Stat FX Stat FX Stat

متن انگلیسی

FX Stat is a statistics program designed for secondary school teachers and students. Just what you need, with nothing extra. It is easy to use, powerful and does things the way you want them done. FX Stat creates a powerful, dynamic statistical environment for the exploration of data in all of its forms. Students and teachers will love the ability to produce high-quality statistically correct graphics for use in tests, examinations, worksheets and assignments.

 

اشتراک گذاری در