آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Process Lasso  برای بهبود بخشیدن به زمان پاسخ دهی کامپیوتر و همینطوری پایداری ان از تکنولوژی جدیدی استقاده شده است که این تکنولوژی به گونه ایست که دسترسی برنامه ها به Cpu را بدون محدیدت برای آن ها در نظر گرفته است که این عمل باعث بروز فریز و هنگ شدن خواهد بود که این تکنولوژی به صورت بسیار حرفه ای به اصلاح این گونه خطاها پرداخته و سیستم را بگونه ای تنظیم میکند که برای برنامه های سیستم مشکلی پیش نیاید . در هنگام نصب این برنامه بصورت خودکار شروع به کار خواهد کرد و دیگر لازم نیست تنظیمات لازم برای بهبود را انجام دهید. البته کاربران حرفه ای میتوانند تنظیمات لازم و حرفه ای را برای پیکربندی سیستم خود انجام دهند.

Process Lasso

Process Lasso : Update June 6, 2020

 

قابلیت های نرم افزار Process Lasso :
–  بهینه سازی اولویت بندی پویا ProBalance
–  تعیین اولویت های فرآیندها به صورت پیش فرض
–  تعیین اولویت های فرآیندهای پیوندهای درونی CPU، به صورت پیش فرض
–  ارتقاء Foreground وگراف پاسخگویی سیستم
–  محدود نمودن نمونه هایی از برنامه ها
–  امکان اجازه ندادن به برنامه ها برای اجرا شدن
–  موتور هسته Stand-alone و رابط کاربری گرافیکی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Bitsum Technologies مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود همراه باکرک  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Bitsum Technologies
قیمت: 18.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 4.76 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنبد.
2- اگر نرم افزار در حالت اجرا قرار دارد آن را ببندید و از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را در محل نصب نرم افزار کپی کرده، اجرا کنید و بر روی دکمه Patch HOSTS file کلیک کرده و و پس از آن بر روی دکمه Generate کلیک کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Process Lasso s1 Process Lasso s1 Process Lasso s4 Process Lasso s2

متن انگلیسی

Process Lasso is a unique new technology that will, amongst other things, improve your PC’s responsiveness and stability. Windows, by design, allows programs to monopolize your CPU without restraint — leading to freezes and hangs. Process Lasso’s ProBalance technology intelligently adjusts the priority of running programs so that badly behaved programs won’t interfere with your ability to use the computer! In addition, Process Lasso offers capabilities such as default process priorities and affinities, termination of disallowed processes, instance count limits, a system responsiveness graph, logging of processes, and much more!

 

اشتراک گذاری در