آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

OpenCloner UltraBox این نرم افزار برای کپی، ریپ و رایت فیلم های دی وی دی و بلو ری (DVD/Blu-ray ) در کیفیت های مختلف ،استفاده میشود . میتوان با این نرم افزار دانلود و ضبط فیلم های آنلاین و تبدیل آن ها به فرمت های مختلف صوتی و ویدیویی دیگر را انجام داد. این نرم افزار دارای DVD-Cloner, Blue-Cloner, Open DVD ripper, Open Blu-ray ripper, Open SmartBurner و Stream-Cloner می باشد. که با استفاده از این برنامه می توان فیلم ها را بدون اینکه دوباره دانلود کنیم بر روی رابط کاربری نرم افزار UltraBox مدیریت کنیم.

OpenCloner UltraBox

OpenCloner UltraBox : Update January 21, 2019

 

قابلیت های نرم افزار OpenCloner UltraBox :
–  کپی، رایت فیلم های دی وی دی و بلوری و دانلود و ضبط فیلم های آنلاین
–  تبدیل فیلم ها به فرمت های صوتی و ویدیویی و کم حجم کردن فیلم های دی وی دی (rip)
–  شامل ۶ نوع برنامه DVD-Cloner, Blue-Cloner, Open DVD ripper, Open Blu-ray ripper, Open SmartBurner و Stream-Cloner
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت سازنده مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلودهمراه باکرک OpenCloner  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: OpenCloner Inc
قیمت: 199.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:152.88 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

OpenCloner UltraBox OpenCloner UltraBox OpenCloner UltraBox OpenCloner UltraBox

متن انگلیسی

OpenCloner UltraBox is all-in-one software to copy, rip and burn DVD/Blu-ray movies. It also enables you to download/capture online movies and convert them to various video and audio formats. It has six programs including DVD-Cloner, Blue-Cloner, Open DVD ripper, Open Blu-ray ripper, Open SmartBurner and Stream-Cloner. They can be operated conveniently on OpenCloner UltraBox’s main interface without downloading again. Once OpenCloner UltraBox is registered successfully, the six programs included will be registered automatically. With this excellent software, you can easily realize perfect multimedia enjoyment.

 

اشتراک گذاری در