آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Auslogics Registry Defrag رجیستری از مهم ترین بخش های ویندوز است که با  کنترل آن، به گونه ای کنترل بسیاری از بخش های ویندوز را در دست گرفته ایم و میتوانیم آنها را تغییر دهیم. نرم افزار Registry Defrag نرم افزاری قدرتمند در زمینه بهینه سازی و یکپارچه سازی رجیستری ویندوز با امکانات مختلف می باشد. توسط این نرم افزار می توان دستکاری های رجیستری ویندوز را تصحیح کرد. همچنین توسط این نرم افزار اسکن رجیستری و پاک سازی آن از برنامه های خراب و زائد را انجام داد. این برنامه دارای میتوان پشتیبان گیری و برگرداندن اطلاعات رجیستری را نیز انجام دارد . به طور کلی یک متخصص برای رجیستری ویندوز به شمار می رود.

Auslogics Registry Defrag

Auslogics Registry Defrag : Update September 11, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Auslogics Registry Defrag :
–  قابلیت بهینه سازی سیستم و توانایی استفاده آسان
–  توانایی یکپارچه سازی رجیستری به طور کامل
–  امکان ارائه جزئیات به طور کامل و افزایش سرعت سیستم
–  توانایی رفع مشکلات سیستمی
–  قابلیت پشتیبان گیری و برگرداندن اطلاعات رجیستری
+  جهت توضیحات بیشتر از این نرم افزار به سایت AusLogics Inc مراجعه کنید.

شرکت سازنده: AusLogics Inc
قیمت: 17.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13.83 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Auslogics Registry Defrag Auslogics Registry Defrag Auslogics Registry Defrag Auslogics Registry Defrag

متن انگلیسی

Auslogics Registry Defrag is an extremely useful software applciation that will keep your registry as compact as possible. As a result of keeping the registry defragmented and as small as possible, your computer performance will be much improved. Here are some key features of “Auslogics Registry Defrag”: System Optimization: – Microsoft Windows and various program access the registry a few hundred times a second. By keeping your registry optimized you improve your computer performance.

اشتراک گذاری در