آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

FX Draw یک نرم افزار جذاب و زیبا و پرکاربرد در یادگیری دروس ریاضی و هندسه است که دارای ابزارهای مخصوص در زمینه طراحی و رسم اشکال هندسی می باشد و می تواند به معلمان و دانش آموزان در رسم اشکال هندسی، طراحی زاویه، نمودار، منحنی های توزیع نرمال، نمودارهای ون و مثلثات و … ببسیار به کار می آید . یکی از ویژگی های بارز آن قابلیت متحرک بودن اشکال می باشد. بدین صورت که شما در حین انتخاب شکل هندسی مورد نظر می توانید زوایا و اندازه شکل را به صورت دلخواه تغییر دهید. دارای محیطی بسیاز ساده میباشد که همه نوع کاربر ها میتوانند از آن استاده کنند.

FX Draw

FX Draw : Update July 30, 2018

 

قابلیت های نرم افزار FX Draw :
–  رسم نمودارهای پر اهمیت در ریاضی و رسم منحنی
–  رسم اشکال هندسی با زوایای متحرک
–  ابزار کمک آموزشی برای معلمان و دانش آموزان
–  محیط کاری بسیار آسان و کاربر پسند
–  مناسب استفاده درمحیط های آموزشی تعاملی
–  بیش از۳۰۰ نمودار پرکاربرد به صورت آماده
+  جهت توضیحات بیشتر به سایت Efofex Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Efofex Software
قیمت: 80.27 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 35.94 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FX Draw FX Draw FX Draw FX Draw

متن انگلیسی

FX Draw software was designed to be a drawing program for mathematic teachers. The aim is to provide mathematics teachers with a tool that can draw any required mathematical diagram with a minimum amount of input from the teacher. FX Draw provides specialised tools for drawing angles, graphs, normal distribution curves, Venn diagrams and right triangles and also comes supplied with a gallery of over three hundred pre drawn diagrams. FX Draw can integrate with your copy of Word to provide a quick and easy solution to your diagramming needs.

 

اشتراک گذاری در