آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

RAR Password Unlocker 5 نرم افزاری بسیار مفید و قدرتمند در عرصه ی شکستن و بازیابی پسورد فایل های فشرده RAR و ZIP می باشد. اگر رمز عبور فایل RAR یا ZIP خود را فراموش کرده اید و یا فایلی را دانلود کرده اید و رمز عبور آن را نمی دانید ، این نرم افزار قادر است رمز عبور این گونه فایل ها را یافته و کمک زیادی به شما کند. استفاده از این نرم افزار کاربردی بسیار آسان می باشد به گونه ای که افراد مبتدی و حرفه ای به راحتی قادر به استفاده از آن هستند. شما هم اکنون می توانید نرم افزار RAR Password Unlocker همراه با کرک سالم آن را از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

RAR Password Unlocker

RAR Password Unlocker : Update June 9, 2016

 

شرکت سازنده: Kaspersky
قیمت: 29.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 191 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود RAR Password Unlocker  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

RAR Password Unlocker S1 RAR Password Unlocker S4 RAR Password Unlocker S3 RAR Password Unlocker S2

متن انگلیسی

RAR Password Unlocker bundle 5 is very useful and powerful in the break and recovery password RAR and ZIP compressed files. If your ZIP or RAR file password forgotten or you’ve downloaded the file and password don’t know it, this software is able to pass on this kind of files and a lot of help to you. The use of this software application is quite easy in such a way that a beginner and professional individuals to easily be able to use it.

اشتراک گذاری در