آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Adobe Shockwave Player  بیشتر فیلم هایی که در اینترنت وجود دارد با نرم افزار Adobe Shockwave Player پخش می شوند و فقط با نصب این برنامه می توانید آنها را مشاهده کنید. این نرم افزار جزء واجبات هر مرورگری می باشد که بر روی آن باید نصب شده باشد. اگر این نرم افزار را نصب نکرده باشید به هیچ عنوان نمی توانید در بازی های آنلاین شرکت کنید و یا بنر ها و ما تعلقات به این برنامه را از دست خواهید داد. فرمت های پشتیبانی عبارت است از SWF  و FLV. اگر در مرورگر خود با خطای هایی مانند “این پلاگین یافت نشد” و … مواجه شدید می توانید با نصب این برنامه  این خطاها را از سر راهتان بردارید و با خیال آسوده به وب گردیتان مشغول شوید. نکن=ته قابل توجه و مهم این است که شرکت Adobe تمامی محصولات خود را به روی ایرانیان بسته است و تحریم کرده است ولی ما در این جا برای شما آخرین نسخه نرم افزار ادبی شوکوار پلیر را آماده کرده ایم و همینک می توانید نرم افزار را با لینک مستقیم و رایگان بدون هیچ دردسری از سرور سایت دانلود کنید.

Adobe Shockwave Player

Adobe Shockwave Player : Update March 29, 2019

 

تفاوت میان Adobe Flash Player با Adobe Shockwave Players :
این دو نرم افزار اگرچه هردو ساخت کمپانی ادوب می باشد ، اما هدف از تولید آنها متفاوت بوده . Flash Player برای ارائه کارهای تبلیغاتی و انیمیشنهای تحت وب طراحی شده و همانطور که می دانید حجم یک فایل تبلیغاتی یا انیمیشن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. لذا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده که حداکثر فشرده سازی را به شما ارزانی میدارد. و اما Shockwave Player . این نرم افزار در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی (demo) و مواردی از این دست. در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و برای اجرایی شده بازی یا …. باید حتما Adobe Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد .

 

ویژگی های نرم افزار Adobe Shockwave Player :
–  سازگاری با ویندوزهای XP ، ۷ ، ۸ ، ۱۰
–  سازگاری با تمامی مرورگر ها از جمله گوگل کروم ، اپرا ، موزیلافایرفاکس و …
–  نصب آسان و پر سرعت و کم حجم بودن نرم افزار
+  جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادوبی مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Adobe
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 12.67 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Shockwave Player  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب و استفاده درست از نرم افزار به مراحل زیر توجه کنید:
–   ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
–   تمامی مرورگرهای خود را ببندید.
–   فایل Uninstaller را اجرا نموده و مراحل آن را تا انتها ادامه دهید.
–   فایل Setup را اجرا نموده و مراحل نصب را دنبال کنید.
–   حالا می‌توانید مرورگرهای خود را باز کرده و استفاده کنید.

متن انگلیسی

Over 450 million Internet-enabled desktops have Adobe Shockwave Player installed. These users have access to some of the best content the Web has to offer – including dazzling 3D games and entertainment, interactive product demonstrations, and online learning applications. Shockwave Player displays Web content that has been created using Adobe Director. This version enables Shockwave support in both Internet Explorer and Mozilla Firefox.

Adobe Shockwave Player Features:
Stereoscopy:
Shockwave Player personifies content by supporting Anaglyph Stereoscopy.

New sensational Post-processing effects: Shockwave Player adds character to content with support for filer effects such as Convolution filter, Adjust Color filter, Depth of Field, Bloom Effect, Night Vision etc.

Exciting new textures and shaders: Shockwave Player makes viewing content a visual treat by supporting textures and shaders such as PerlinNoise Texture, CubeMap Render Texture and shaders, such as Fresnel Shader. Source: filehorse

اشتراک گذاری در