آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

SimplyIcon v1.1 یک نرم افزار حرفه ای در عین حال ساده می باشد که با استفاده از آن می توانید آیکون دلخواه خود را بسازید. ویژگی برتر این نرم افزار محیط بسیار ساده آن بوده که کار را برای هر مبتدی آسان می سازد ، فقط کافی است که عکس دلخواه خود را در محیط برنامه بارگیری کنید و پس از چند ثانیه به صورت یک آیکون آن عکس را تحویل بگیرید. آیکون ها معمولا در اندازه های ۱۶ در ۱۶ یا ۲۴ در ۲۴ و یا ۱۲۸ در ۱۲۸ می باشند که شما می توانید یا این نرم افزار اندازه آیکون خود را تعیین کنید. در نهایت می توان گفت این نرم افزار کم حجم می تواند هر نوع تصویری را به آیکون دلخواه شما تبدیل کند از جمله فرمت های پشتیبانی شده عبارت است از: JPG ، BMP ، PNG ، GIF ، PMB و … . هم اکنون می توانید برنامه SimplyIcon را با لینک مستقیم و رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

SimplyIcon

SimplyIcon : Update June 8, 2016

 

ویژگی های نرم افزار SimplyIcon :
–  قابلیت تبدیل تمامی فرمت های تصویری به آیکون
–  قابلیت تعین اندازه برای آیکون شما
–  محیط ساده و کاربر پسند
–  تبدیل تصویر مورد نظر شما به آیکون فقط با یک کلیک
–  رایگان بودن و نداشتن هزینه

شرکت سازنده: Smoothdraw
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.5 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود SimplyIcon  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

SimplyIcon S4 SimplyIcon S3 SimplyIcon S2 SimplyIcon S1

متن انگلیسی

SimplyIcon is a professional software that is simple at the same time using which you can make your own custom icons. The superior features of this software is its very simple environments that work for every beginner makes it easy, just that your favorite photo in the program downloads, and after a few seconds the picture icon for a delivery. Icons are usually in sizes 16 and 24 at 16 or 24 or 128 in 128, which you can use or the size of the icons to your software. Finally, it can be said that the low volume of software can be any type of video to convert your favorite icons including the supported formats include: JPG, BMP, PNG, GIF, and PMB.

اشتراک گذاری در