آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

NetSpeedMonitor 2.5.4.0 نرم افزاری کاربردی و مفیدی برای نمایش و افت و خیز های سرعت اینترنت می باشد که این نرم افزار برای کاربران سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. شما به وسیله این برنامه می توانند سرعت اینترنت خود را به طور آنی بر روی تسکبار ویندوز خود مشاهده کنند. با این برنامه می توانید هنگام کار با اینترنت و یا دانلود یا آپلود برنامه ای سرعت اینترنت خود را مشاهده کنید و آن را تست کنید. دیگر امکان این برنامه استفاده در شرایط مختلف و دانلود های همزمان است. این برنامه با استفاده از تاریخچه خود تمامی اتصلات در زمان های گذشته را لیست کرده و آن را برای بررسی های بعدی ذخیره نگه می دارد. امکان  بعدی این برنامه اتصال به شبکه در زمانی که شبکه دچار اختلال شده است. هم اکنون می توانید نرم افزار NetSpeedMonitor را به طور مستقیم و به صورت رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت کنید.

NetSpeedMonitor

NetSpeedMonitor : Update June 9, 2016

 

ویژگی های نرم افزار NetSpeedMonitor :
–  نمایش سرعت اینترنت در تکسبار ویندوز
–  ذخیره اطلاعات در تاریخچه برنامه و مانیتورینگ شبکه
–  ارائه اطلاعات سرعت هنگام دانلود و آپلود
–  اتصال به شبکه در زمان اختلال شبکه

شرکت سازنده: Floriangilles
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

توضیحات: جهت اجرا به روی ویندوز 8 فقط باید Compatibility رو روی previous version of windows قرار بدید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

NetSpeedMonitor S1 NetSpeedMonitor S3 NetSpeedMonitor S2 NetSpeedMonitor S4

متن انگلیسی

Practical and useful software NetSpeedMonitor for display and drop the caper is the Internet speed that this software is designed for Windows operating system users. This means you can program your Internet speed Annie on their tax time Windows. With this program you can work with the Internet or download or upload speed your Internet program and test it out. No longer possible to use this program in different conditions and download simultaneously. This program uses its entire history in the past list of network connections and save it for later review. The next possibility this program connect to the network at a time when the network has been disrupted.

اشتراک گذاری در