آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی
سورس موبوگرام

سورس تلگرام غیر رسمی فوق پیشرفته با پنل اداجباری ، ویو ، پروکسی ، ادموب ، آمارگیر پیشرفته. سورس موبوگرام ضد فیلتر به همراه پنل مدیریت هم اکنون در سایت آرمان دانلود موجود می باشد. همچنین سورس سوپرگرام قدیمی نیز در این پکیج به صورت هدیه قرار دارد. این سورس تلگرام غیر رسمی به آخرین ورژن تلگرام آپدیت شده است و قابل انتشار در گوگل پلی می باشد. کیفیت بالای برنامه نویسی و بهینه نوشتن بخش ارتباط با سرور که به صورت کاملا رمزنگاری شده و غیر قابل شنود می باشد بخش دیگری از مزایای سورس موبوگرام می باشد. سورس تلگرام غیر رسمی ضد فیلتر با امکاناتی نظیر روح ، دانلود منیجر ، مخاطبین خاص ، تغییرات مخاطبین ، منشی ، فونت فارسی و تاریخ شمسی و بسیاری از قابلیت های دیگر هم اکنون آماده دانلود می باشد.

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

GeoGebra  محصولی کاملا رایگان که توسط تیم متخصص با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش و سرپرستی مارکوس هوهن وارتر به بازار نرم افزار های طراحی اشکال هندسی ارائه شده است. نرم افزار پوشش نسبتاً جامعی به مباحث حساب، جبر و هندسه فراهم کرده است. در برنامه محیط ترسیم اشکال هندسی، محیط ورود فرمان‌های ریاضی و ناحیه اطلاعات جبری در نظر گرفته شده است. خروجی جاوا اپلت این نرم افزار بدون نقص به همراه گزینه‌های فراوانی است که طراح آموزشی را قادر به تولید طرح درس‌های تعاملی با کیفیت بالا می‌کند. نرم افزار GeoGebra در مقایسه با دیگر نرم افزارها از لحاظ توانمندی‌های ترسیمی، ظاهر، وسعت عمل، محتوای آموزشی برای معلمین و دانش آموزان، ارتباط با کاربران، خروجی جاوا و بروز بودن مناسب ترین نرم افزار محسوب می‌شود.

نرم افزار ترسیم اشکال هندسی

GeoGebra : Update May 9, 2020

 

جئوجبرا نرم افزار ریاضیات پویا برای تمام سطوح آموزش و پرورش هندسه، جبر ، صفحات گسترده، نموداری ، آمار و حساب دیفرانسیل و انتگرال گرد هم می آورد در یکی از آسان به استفاده از بسته بندی است. جئوجبرا یک جامعه سرعت در حال گسترش میلیون نفر از کاربران واقع در فقط در مورد هر کشور است. جئوجبرا تبدیل شده است پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار ریاضیات پویا، حمایت از علم، فن آوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) آموزش و پرورش و نوآوری در آموزش و یادگیری در سراسر جهان. قرار دادن پیشرو در جهان نرم افزار ریاضیات پویا و مواد در دست دانش آموزان و معلمان در همه جا! جئوجبرا است که واقعا برای کارشناسان ریاضی و یک برنامه پیچیده با هدف کاربران که به راحتی با ریاضی دشوار است، اما آن را ندارد مزایای بیش از برنامه های کاربردی دیگر که در جئوجبرا فراهم می کند نمایندگی های متعدد از اشیاء است که همه به صورت پویا در ارتباط است. در واقع، ایده است که برای اتصال هندسی، جبری، و بازنمایی عددی در یک روش تعاملی. این را می توان با نقاط، بردارها، خطوط، و بخش های مخروطی انجام می شود. با جئوجبرا شما به طور مستقیم می توانید وارد کنید و دستکاری معادلات و مختصات ، در نتیجه شما را قادر می سازد به رسم توابع . کار با لغزنده به منظور بررسی پارامترهای؛ پیدا مشتقات نمادین ؛ و استفاده از دستورات مانند ریشه و یا دنباله. نرم افزار پوشش نسبتاً جامعی به مباحث حساب، جبر و هندسه فراهم کرده است. در برنامه محیط ترسیم اشکال هندسی، محیط ورود فرمان‌های ریاضی و ناحیه اطلاعات جبری در نظر گرفته شده است. خروجی جاوا اپلت این نرم افزار بدون نقص به همراه گزینه‌های فراوانی است که طراح آموزشی را قادر به تولید طرح درس‌های تعاملی با کیفیت بالا می‌کند. نرم افزار GeoGebra در مقایسه با دیگر نرم افزارها از لحاظ توانمندی‌های ترسیمی، ظاهر، وسعت عمل، محتوای آموزشی برای معلمین و دانش آموزان، ارتباط با کاربران، خروجی جاوا و بروز بودن مناسب ترین نرم افزار محسوب می‌شود.

 

ویژگی های نرم افزار GeoGebra :
–    رایگان و بدون محدودیت بودن نرم افزار
–    محیطی ساده و کاربر پسند برای طراحان
–    معتبرترین برنامه طراحی اشکال هندسی با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش
–    برآورده کردن تمامی نیاز های یک طراح اشکال هندسی
–    به روز بودن برنامه و ارائه نسخه جدید هر چند وقت یک بار
–    امان طراحی اشکال دو بعدی و سه بعدی
+   جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت GeoGebra مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود GeoGebra  |  لینک کمکی

آموزش کار با GeoGebra    

شرکت سازنده: GeoGebra Inc

قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)

حجم فایل: 64.54 مگابایت

پسورد: www.armandl.com

منبع: آرمان دانلود

راهنما

این نرم افزار کاملا رایگان بوده و به هیچ گونه کرک و فعال سازی نیاز ندارد.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

نرم افزار ترسیم اشکال هندسی نرم افزار ترسیم اشکال هندسی نرم افزار ترسیم اشکال هندسی نرم افزار ترسیم اشکال هندسی

متن انگلیسی

GeoGebra is dynamic mathematics software for all levels of education that brings together geometry, algebra, spreadsheets, graphing, statistics and calculus in one easy-to-use package. GeoGebra is a rapidly expanding community of millions of users located in just about every country. GeoGebra has become the leading provider of dynamic mathematics software, supporting science, technology, engineering and mathematics (STEM) education and innovations in teaching and learning worldwide. Putting the world’s leading dynamic mathematics software and materials in the hands of students and teachers everywhere!

GeoGebra Quick Facts:
Graphics, algebra and tables are connected and fully dynamic
Easy-to-use interface, yet many powerful features
Authoring tool to create interactive learning materials as web pages
Available in many languages for millions of users around the world
Open source software freely available for non-commercial users (Source: filehorse)

اشتراک گذاری در