آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

ZIP Password Recovery Magic 6.1.1.275 نرم افزاری مفید و کاربردی برای شکستن و بازیابی پسورد فایل هایی با فرمت ZIP می باشد. این برنامه کم حجم با برنامه نویسی حرفه ای که شده قادر به تشخیص و بازیابی رمز فایل های رار می باشد. تا حالا شده فایلی را با فرمت ZIP از سایتی دانلود کرده باشید و هنگامی که به آن نیاز دارید آدرس سایتی که از آن دانلود کرده اید را فراموش کنید و دیگر قادر به استفاده از آن فایل نباشید؟ تا حالا شده فایل هایتان را با برنامه WinRAR فشرده سازی کنید و یک آرشیو تهیه کنید ولی پسورد آن را یادتان برود؟ راحل حل شما نرم افزار ZIP Password Recovery می باشد. جهت دانلود این برنامه حرفه ای و پر کاربرد به همراه آموزش تصویری آن به ادامه این مطلب مراجعه فرمایید و برنامه ZIP Password Recovery را با لینک مستقیم و رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

ZIP Password Recovery

ZIP Password Recovery : Update April 17, 2016

 

ویژگی های نرم افزار ZIP Password Recovery :
–    کرک شده و بدون محدودیت بودن نرم افزار
–    شکستن پسورد فایل های ZIP
–    حجم بسیار انک نرم افزار و بازیابی پسورد فایل های ZIP
–    سادگی کار با نرم افزار و رمز پسورد فایل های ZIP

قیمت: 29.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود ZIP Password Recovery  |  لینک کمکی

راهنما

برای فعال سازی و کرک نرم افزار از اطلاعات زیر استفاده کنید:

Name : Armandl.com
S/N : RPRM2699978

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Password Recovery Password Recovery Password Recovery Password Recovery

متن انگلیسی

ZIP Password Recovery Magic software useful to break the password recovery file is ZIP format. It’s lightweight programming with professionals who are able to detect and restore encrypted files is set up. Have your files with WinRAR compression program and archive supply a password, but remember it go? ZIP Password Recovery software solution you are late.

اشتراک گذاری در