آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

RAR Password Recovery Magic 6.1.1.393 نرم افزاری مفید و کاربردی برای شکستن و بازیابی پسورد فایل هایی با فرمت RAR می باشد. این برنامه کم حجم با برنامه نویسی حرفه ای که شده قادر به تشخیص و بازیابی رمز فایل های رار می باشد. تا حالا شده فایلی را با فرمت RAR از سایتی دانلود کرده باشید و هنگامی که به آن نیاز دارید آدرس سایتی که از آن دانلود کرده اید را فراموش کنید و دیگر قادر به استفاده از آن فایل نباشید؟ تا حالا شده فایل هایتان را با برنامه WinRAR فشرده سازی کنید و یک آرشیو تهیه کنید ولی پسورد آن را یادتان برود؟ راحل حل شما نرم افزار RAR Password Recovery می باشد. جهت دانلود این برنامه حرفه ای و پر کاربرد به همراه آموزش تصویری آن به ادامه این مطلب مراجعه فرمایید و برنامه RAR Password Recovery را با لینک مستقیم و رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

RAR Password Recovery

RAR Password Recovery : Update April 17, 2016

 

ویژگی های RAR Password Recovery :
–    کرک شده و بدون محدودیت بودن نرم افزار
–    شکستن پسورد فایل های RAR و سادگی کار با نرم افزار
–    حجم بسیار انک نرم افزار و رمز پسورد فایل های RAR
–    بازیابی پسورد فایل های RAR

لینک های دانلود

دانلود RAR Password Recovery  |  لینک کمکی

قیمت: 29.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

برای فعال سازی و کرک نرم افزار از اطلاعات زیر استفاده کنید:

Name : Armandl.com
S/N : RPRM2699978

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Password Recovery Password Recovery Password Recovery Password Recovery

متن انگلیسی

RAR Password Recovery Magic software useful to break the password recovery file is RAR format. It’s lightweight programming with professionals who are able to detect and restore encrypted files is set up. Have your files with WinRAR compression program and archive supply a password, but remember it go? RAR Password Recovery software solution you are late.

اشتراک گذاری در