آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

3.10 مگابایت

543 بازدید

Stoppuhr برنامه ای بسیار کاربردی و همینطور بسیار مفید میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید که به اندازه گیری به صورت دقیق پرداخته و همینطور با استفاده از این برنامه میتوانید به شمارش معکوس پرداخته که این برنامه میتوانید مقدار های مختلف ثانیه و دقیقه و هزارم ثانیه و ساعت را در صفحه ای به نمایش گذاشته که این صفحه قابل تنظیم برای اندازه های صفحه های خانگی میباشد و همینطور با استفاده از این برنامه میتوانید که امکان کنترل از راه دور ساعت از یک دستگاه خارجی به وسیله DSR- line از یک رابط سریال (COM port, e.g. COM1) وجود دارد.

Stoppuhr

Stoppuhr : Update January 15 2017

قابلیت های نرم افزار Stoppuhr:
_ زمان سنجی برای اندازه گیری دقیق زمان
_ تنظیم برای شمارش معکوس
_ پیکربندی به منظور شروع برنامه ها، پخش آهنگ، باز کردن اسناد و یا خاموش نمودن کامپیوتر
_ نمایش هزارم ثانیه، ثانیه، دقیقه و ساعت
_ امکان مشخص نمودن رنگ و اندازه صفحه نمایش برنامه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتBernd Schmidt  مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Stoppuhr  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Bernd Schmidt
قیمت: 19.50 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.10 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه Loader فایل Loader.exe را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و برای اجرای نرم افزار این فایل را اجرا کنید، می توانید برای راحتی کار خود از این فایل یک Shortcut بر روی دسکتاپ خود ایجاد کرده و Shortcut قبلی ایجاد شده را حذف کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Stoppuhr Stoppuhr Stoppuhr Stoppuhr

متن انگلیسی

Stoppuhr Useful Windows Tool for exact time measurement (Stopwatch) or for running a countdown. With a resolution of up to a thousandth of a second and user defined color display and size. Further characteristics: unlimited storable interim and configurable actions for zero-crossing: Starting of programs, sound playbacks, opening documents or for shutting the computer down. Remote control of the clock from external devices via the DSR- line of the serial interface (COM port, e.g. COM1).

اشتراک گذاری در