آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

82.6 مگابایت

30 بازدید

FORTE برنامه ای بسیار کاربردی و همینطور بسیار مناسب میباشد که میتوانید با استفاده از این برنامه به نت نویسی پرداخته که بتوانید با استفاده از این برنامه هر چیزی که یک موسیقی دان به آن احتیاج دارد را دست یافته باشد که رابط کاربری در این برنامه بسیار ساده میباشد و برای همگان قابل فهم و همینطور قابل استفاده میباشد که میتوانید با استفاده از این برنامه به عنوان یک معلم نت نویسی استفاده کنید و همینطور میتوانید که زمان کمتری را برای ساختن نت استفاده کنید و بدون تلف کردن وقت، به نت نویسی و تنظیم مشغول شوید. با نرم افزار FORTE، تنها با راحتی تایپ کردن قادر به نت نویسی خواهید بود.

FORTE

FORTE : Update December 26 2016

قابلیت های نرم افزار FORTE:
_ رابط کاربری ساده و شهودی برای افزودن، تنظیم و پیاده سازی نت های موسیقی
_ افزودن rest به صورت خودکار
_ ذخیره خروجی به صورت MP3 یا WAVE
_ ویرایش سمبل های موسیقی تنها با یک کلیک
_ ترازبندی خودکار نت و شعر (قرار دادن ترانه زیر نت مربوطه)
_ همخوانی با کیبورد MIDI و ویرایش و پرینت نت ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتForte Notation  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Forte Notation
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 82.6 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود FORTE  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FORTE FORTE FORTE FORTE

متن انگلیسی

Forte 8 PREMIUM, the triple-A music software notation product available on the market today. When you need to write out full orchestration, you want to do it quickly and easily. You don’t want to waste your time tumbling through tutorial after tutorial; you want an intuitive, navigable interface that lets you spend more time seeing the sounds take shape and less time toying with the technicalities of technology. Forte 8 PREMIUM gives professional musicians, composers, and arrangers everything you need to craft your scores, and it gives aspiring songwriters everything you want to get to that next level. For the professional musician… everything you NEED. For the amateur musician… everything you WANT. This full-version is the showcase edition in the FORTE 8 line of products, and provides high quality function and operation. The sky’s the limit and the possibilities are endless with FORTE 8 PREMIUM!

اشتراک گذاری در