آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

3.43 مگابایت

1221 بازدید

KaVoom این برنامه مانند یک سوئیچ روی کامپیوتر های مختلف عمل کرده که با استفاده از ماوس میتوانید روی کامپیوتری که نیاز دارید کنترل داشته باشید که با استفاده از این برنامه نیازی به هیچ گونه سخت افزار یا کابل نمیباشد که میتوانید با استفاده از اتصال های موجود در سیستم ها بتوانید به آنها به راحتی دسترسی داشته باشید و همینطور میتوانید که بعد از اجرای این برنامه بتوانید برنامه روی سیستم مورد نظرتان قرار دهید و همینطور میتوانید که به منظور استفاده آسان تر می توانید از کلیدهای میانبر (مانند CTRL – F1) استفاده کنید تا در هر لحظه قادر به سوئیچ نمودن بین کامپیوترها باشید

KaVoom

KaVoom : Update December 14 2016

قابلیت های نرم افزار KaVoom:
_ استفاده به عنوان یک سوئیچ KVM سخت افزاری
_ کنترل نمودن چندین کامپیوتر با یک کیبورد و ماوس
_ دسترسی داشتن به کامپیوترهای دیگر
_ امکان استفاده از کلیدهای میانبر و کاربرد آسان
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتKaVoom Software Inc  مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود KaVoom  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: KaVoom Software Inc
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.43 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

KaVoom KaVoom KaVoom KaVoom

متن انگلیسی

Kavoom! KVM is like a hardware KVM switch except that the “switch” appears on your monitor, and you use the mouse to select which computer to operate. No hardware is needed so there are no power cords or cables to connect. All that’s needed is your existing network connection between the computers. When you’re running KaVoom! KVM, a “Switch” window appears on your desktop. You can place it anywhere you want. With the press of a button, you switch from one computer to another. Or, if you prefer the keyboard, you can define a hot key (such as Ctrl-F1) that takes you to the other computer. The change from one computer to another is instantaneous.

اشتراک گذاری در