آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار بازی

35.8 مگابایت

22 بازدید

Algodoo با استفاده از این برنامه میتوانید که به تولید کردن بازی ها پرداخته که میتوانید شخصیت های کارتونی با این برنامه ساخته که میتوانید به شبیه سازی واقعی حرکت های فیزیکی و حرکتی ساده پرداخته که میتوانید با این برنامه خلقیت ها و توانایی های خود را بخ کار گرفته که این برنامه محیط جذابی داشته و همینطور دارای ابزار های ساده برای طراحی محیط بازی میباشد که میتوانید با استفاده از کلیک کردن موس و همینطور درگ و دراپ کردن و استفاده از رنگ های مختلف به ساختن وطراحی کردن بپردازید که مرور تصویر، بارگذاری و ایجاد درس های موجود در Algodoo و یا بررسی فیزیک به وسیله‌ی نمودارها و تجسم نیروها، سرعت، شتاب و … می باشد.

Algodoo

Algodoo : Update December 13 2016

قابلیت های نرم افزار Algodoo:
_ شامل ابزارهای ابتدایی و ساده‌ی طراحی دو بعدی، مانند: ابزارهای ایجاد چند ضلعی، برش، برس، جعبه، دایره، چرخ دنده، سطح، زنجیره، فنر، تثبیت، لولا، ردیاب و قلم لیزر
_ امکان تغییر سرعت، جاذبه، شکستن، اشیاء برش، آب و برنامه نویسی
_ دارای دو حالت تعلیمی و شبیه‌سازی
_ لذت بردن از مشاهده عینی نتیجه کارتان
_ آزمایشگاهی برای فیزیک دو بعدی و به صورت کاملاً زنده
_ بسیار سرگرم کننده و آموزنده
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتAlgoryx  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Algoryx
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 35.8 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- بازی را نصب کنید.
2- فایل های Keygen_Algodoo_for_Education_SoftGozar.com.exe و یا Keygen_Algodoo_Physics_SoftGozar.com.exe را از پوشه Keygen اجرا کنید و با نام و ایمیل دلخواه Reg Serial خاصی را دریافت نمایید (می توانید از فایل Serial.txt موجود نیز استفاده کنید).
3- بازی را اجرا کرده و از منوی File گزینه About و سپس کلید Unlock Algodoo را انتخاب کرده و با استفاده از اطلاعات دریافتی از Keygen بازی را رجیستر نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Algodoo Algodoo Algodoo Algodoo

متن انگلیسی

Algodoo is a 2D-simulation environment for creating interactive scenes in a playful, cartoony manner, making use of the physics that we use to explain our real world. Algodoo is designed to encourage young people’s own creativity, ability and motivation to construct knowledge. The synergy of science and art makes Algodoo as educational as it is entertaining. Algodoo applies a constructionistic learning paradigm – learning by designing, constructing and exploring physical systems. Young kids can use Algodoo for drawing and the physics make their drawings come to life. From this they can learn fundamental things about physics such as motion, forces, mass and density. Older kids can construct virtual experiments that illustrate the fundamental laws of physics such as conservation of energy and momentum. They can also build advanced and innovative machines or create an animation to tell a story.

اشتراک گذاری در