آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

18.23 + 22.43 مگابایت

3 بازدید

Gladinet Cloud Desktop با استفاده از این برنامه میتوانید به ذخیره کردن فایل ها به صورت آنلاین بپردازید که اگر شما فایل های پراکنده ی زیادی روی سیستم خود داشته باشید و بخواهید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید میتوانید با این برنامه به مدیریت کردن سند ها پرداخته که این برنامه یک دستکاپ آنلاین برای شما ایجاد میکند که میتوانید به سازماندهی فایل ها بپردازید که این برنامه کامپیوترها را به یکدیگر ارتباط داده که از طریق هر کدام از آن ها بتوانید به بقیه نیز دسترسی داشته باشید. علاوه بر این شما می توانید راه حل های دسترسی و کنترل از راه دور مانند RDP یا VNC را نیز در میان آن ها به کار برید.

Gladinet Cloud Desktop

Gladinet Cloud Desktop : Update December 12 2016

قابلیت های نرم افزار Gladinet Cloud Desktop:
_ دسترسی آسان به فایل ها
_ دسترسی و کنترل از راه دور کامپیوترهای متعدد
_ استفاده از برنامه های وب به طور محلی
_ به اشتراک گذاری آسان فایل ها
_ دسترسی از مرورگر وب
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتGLADINET مراجعه کنید.

شرکت سازنده: GLADINET
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 18.23 + 22.43 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Gladinet Cloud Desktop Gladinet Cloud Desktop Gladinet Cloud Desktop Gladinet Cloud Desktop

متن انگلیسی

Gladinet Cloud Desktop software brings all your files together to your Windows Desktop and your online desktop, allowing you to organize and better manage your documents. Your files are following you wherever you go! Gladinet connects all your PCs together. You can access folders on multiple PCs from any one of them. You can also use remote access solutions such as RDP or VNC among them. Your PCs are always connected even when you are on the road.

اشتراک گذاری در