آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

222 مگابایت

5 بازدید

Win’Design با استفاده از این برنامه میتوانید با استفاده از سه ماژول مختلف به مدل سازی پرداخت که میتوان از این برنامه به تنهایی یا با ترکیب کردن برنامه های مختلف استفاده کرد که میتوان در هنگام مدل سازی به درک و فهمیدن سیستم های اطلاعاتی پرداخت که این سه ماژول Database Module و Object Module و Business Process Module نام دارند که برای مدیریت و تحلیلگران و توسعه دهندگان مورد استفاده قرار میگیرد که توسط معماران فناوری اطلاعات در سیستم های IT برای مدلسازی زیرساخت ها و برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

Win'Design

Win’Design : Update December 12 2016

قابلیت های نرم افزار Win’Design:
_ نرم افزاری برای مدلسازی سیستم های اطلاعاتی
_ بهره مندی از ۳ ماژول Database Module، Object Module، Business Process Module
_ قابلیت استفاده از نمودارها و دیاگرام های موجود در زبان UML
_ بهره مندی از عملگر کشیدن و رها کردن به منظور افزودن آبجکت های انتخابی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتCecima  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Cecima
قیمت: 49.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 222 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- شروع به نصب نرم افزار کرده و در پنجره User’s information در قسمت Name و Company عبارات دلخواه خود را وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید و در پنجره بعدی بر روی دکمه Yes کلیک کرده و مراحل نصب را تا انتها ادامه دهید.
2- از پوشه ی Cracked File فایل WdDll.dll را در محل نصب نرم افزار کپی نمایید.
3- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کرده و پس از انتخاب نوع لایسنس از منوی آبشاری موجود، بر روی دکمه Generate کلیک کنید.
3- پنجره Win’Disign Administration را از مسیر StartAll ProgramsWin’Disign 11.0Administration باز کرده و بر روی گزینه Enter new activation code کلیک کنید  و Activation Code دریافتی از Keygen را وارد نمایید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

WinDesign WinDesign WinDesign WinDesign

متن انگلیسی

WinDesign is a modeling enterprise software suite providing 3 modules, that can be used independently or combined with the others, based on a scalable common repository, to conceive, model and specify your Information Systems. Database Module Intended for analysts and database managers, for database analysis, design and reverse engineering. Object Module Intended for projects managers and IT developers, to specify static and dynamic points of views of an application or a system, with the diagrams and languages recommended by UML.

اشتراک گذاری در