آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

10.19 + 8.75 مگابایت

54 بازدید

Archivarius 3000 با استفاده از این برنامه میتوانید به راحتی و آسان برای کسانی که با عکس ها و ایمیل ها و ارشیو های کاری کار میکنید مورد استفاده قرار میگیرد که واسط کاری در این برنامه چند زبانه میباشد که از زبان های مختلفی پشتیبانی کرده که از این زبان ها میتوان به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی، یونانی، سوئدی و بسیاری دیگر اشاره کرد که با استفاده از این برنامه به برنامه های خارجی برای کارکردن با آرشیو ها نیازی نیست و با این برنامه می توانید جستجو، مشاهده قسمتی از اسناد یافت شده و دانلود یا فرستادن اسناد یافت شده از طریق ایمیل را با استفاده از بروزرهای معمولی حتی زمانی که در خارج از منزل یا دفتر کارتان هستید، انجام دهید.

Archivarius 3000

Archivarius 3000 : Update July 23, 2018

قابلیت های نرم افزار Archivarius 3000:
_ جستجوی تمام متنی اسناد و ایمیل ها
_ جستجوی لغوی به ۱۸ زبان و پشتیبانی کامل از Unicode
_ پشتیبانی برای LAN (شبکه محلی) و درایوهای قابل جابجایی (CD, DVD وغیره)
_ پشتیبانی برای فرمت های رایج اسناد از MS Office و PDF تا TXT
_ جستجوی اسناد در آرشیوهایی همچون ZIP, ACE, RAR و غیره
_ جستجو در سیستم های ایمیل مانند Outlook, Outlook Express, MS Exchange, Netscape, Thunderbird, PocoMail و The Bat! و در ضمایم آنها
_ جستجو در پایگاه داده های Lotus Notes و Lotus Domino
_ جستجو از راه دور و دسترسی به اسناد از طریق اینترنت
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتLikasoft  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Likasoft
قیمت: 45.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.19 + 8.75 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Archivarius 3000 Archivarius 3000 Archivarius 3000 Archivarius 3000

متن انگلیسی

Archivarius will allow you to search for documents, search in archives and search by keyword. Archivarius 3000 is the system which understands natural language queries (English, German, Spanish, French for example). Documents can be searched by keyword or using query language, the same like in Internet search engines. While searching, the program automatically generates all forms of words, which provide full-text documents search in 18 languages. While indexing documents and e-mail, Archivarius 3000 will extract and save full information about them. During search, even if document is not physically accessible, Archivarius 3000 will find it by keywords and determine on which disk the required file is located. Archivarius 3000 is built to handle rapidly growing document and e-mail flow with no hassle. You can index thousands of documents and messages daily and still you won’t see any significant slowdown while searching and accessing them; there is no need for constant reducing number of documents and messages in your folders in order to make it running faster.

اشتراک گذاری در