آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

10.31 مگابایت

44 بازدید

Vector Magic تصاویر بیت مپ تصاویری هستند که به صورت پیکسل پیکسل در سیستم ذخیره شده که باعث میشود هنگام کارکردن با این عکس ها با تغییر سایز تصاویر کیفیت مورد نظر خود را از دست بدهد که در اینگونه مواقع باید عکس ها را به تصاویر وکتور تبدیل نمود که این برنامه به شما این امکان را داده که این برنامه از فرمت های مختلف بیت مپ مانند JPEG, GIF و PNG پشتیبانی کرده و میتواند آنها را به EPS, SVG و PDF تبدیل نماید و میتوانید با استفاده از این برنامه ی کاربردی تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن تصاویر دیجیتالی خود را به وکتور تبدیل نمایید.

Vector Magic

Vector Magic : Update December 08 2016

قابلیت های نرم افزار Vector Magic:
_ تبدیل تصاویر به وکتور، تنها با یک کلیک
_ حالت Basic vectorization با تنظیمات آسان
_ حالت Advanced vectorization با کنترل fine-grained
_ خروجی وکتور PDF, SVG و EPS
_ خروجی بیت مپ در فرمت PNG
_ خروجی بیت مپ در فرمت JPG, TIF, GIF, BMP
_ خروجی بیت مپ، در هر میزان zoom
_ پیش نمایش قدرتمند برای بررسی نتایج
_ پشتیبانی از drag و drop در رابط کاربری
_ پشتیبانی از copy-paste برای ورودی
_ تصاویر بسیار بزرگ Vectorize
_ پشتیبانی از شفاف سازی تصویر
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتVector Magic, Inc  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Vector Magic, Inc
قیمت: 50.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.31 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنبد.
2- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کرده، در قسمت User Name یک نام دلخواه وارد کرده و بر روی دکمه Generate کلیک کنید تا نرم افزار رجیستر گردد.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Vector Magic Vector Magic Vector Magic Vector Magic

متن انگلیسی

Vector Magic Desktop Edition is a tool for turning bitmap images into vector images. It can convert bitmap images like JPEGs, GIFs and PNGs to the crisp, scalable vector art of EPS, SVG, and PDF. With Vector Magic you’ll be able to easily vectorize your digital pictures in no time!

اشتراک گذاری در