آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

1.53 مگابایت

78 بازدید

Resource Hunter این برنامه دارای امکانات و همینطور دارای ابزارهایی میباشد که با استفاده از این امکانات میتوانید به مشاهده کردن و بررسی نمودن و جستجوکردن و استخراج کردن سورس کد های ویندوز با فرمت های مختلفی مانند PE، مانند EXE ،DLL ،OCX،SYS،AX،SCR،DRV و animated cursor, cursor, icon, bitmap, JPEG, GIF, PNG, accelerator, dialog, menu, string, version, AVI, Wave, MIDI و … بپردازید که میتوانید سورس کد های مورد نظر خود مانند عکس ها و صداها و آیکون ها را استفاده کنید و همینطور به فایل های exe, .dll, .ocx دسترسی داشته و داده مورد نظر خود را از آن ها استخراج نمایید.

Resource Hunter

Resource Hunter : Update December 08 2016

قابلیت های نرم افزار Resource Hunter:
_ باز نمودن فایل های سیستمی (مانند dll) و دسترسی به اجزای آن ها مانند آیکون، مکان نما و …
_ یکپارچه سازی شده با Windows shell، امکان کپی نمودن تصویر آیکون نمایش داده شده در ویندوز اکسپلورر یا دسکتاپ
_ بررسی سورس فایل های PE
_ مرور سورس های bitmap, JPEG, GIF, PNG, icon و cursor در حالت Thumbnail
_ جستجوی سورس های icon, cursor, bitmap, JPEG, GIF, PNG, animated cursor, AVI, Wave و MIDI تمامی فایل های اجرایی ویندوز
_ استخراج تصویر آیکون به عنوان فایل آیکون (*.ico) و امکان کپی نمودن آن در کلیپ بورد
_ نمایش اطلاعات فایل های با فرمت PE از جمله header، دایرکتوری ها داده و …
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتBoilsoft  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Boilsoft
قیمت: 49.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.53 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Resource Hunter  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Resource Hunter Resource Hunter Resource Hunter Resource Hunter

متن انگلیسی

Resource Hunter is mailny utilized to view resource, explore resource, search resource and extract resourcefrom any Windows PE format files, such as EXE, DLL, OCX, SYS, AX, SCR, DRV etc. Resource Hunter supports animated cursor, cursor, icon, bitmap, JPEG, GIF, PNG, accelerator, dialog, menu, string, version, AVI, Wave, MIDI and other resources. You can easily export any of the useful resources found in a file, such as images, sounds or icons.

اشتراک گذاری در