آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

0.882 مگابایت

273 بازدید

KeyProwler با استفاده از این برنامه میتوانید که همه ی فعالیت هایی که در سیستم شما اتفاق میفتد را ضبط نموده و نظارتی دقیق و کامل روی سیستم عامل مورد نظر خود داشته باشید و بتوانید که فعالیت کاربر های مختلف مانند بازدید کردن از سایت ها یا برنامه هایی که استفاده شده یا ایمیل ها را با خبر شوید که در واقع استفاده از این برنامه کامل مخفی بوده و امکان حذف این برنامه در کنترل پنل نیز وجود ندارد و برای این کار کافیست تا KeyProwler را نصب کنید تا تمامی فایل هایی را که حاوی اطلاعات نظارتی کاربران است به طور مستقیم در inbox ایمیل خود دریافت کنید.

KeyProwler

KeyProwler : Update November 29 2016

قابلیت های نرم افزار KeyProwler:
_ ضبط تمام فعالیت های کاربران
_ نظارت و کنترل فعالیت های از راه دور
_ نصب آسان و رابط کاربری ساده و ظریف
_ ارسال اطلاعات به ایمیل شما
_ اجرا در حالت کاملاً مخفی
_ حذف غیر ممکن از طریق راه های معمولی حذف برنامه ها در ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتAPAN Software  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: APAN Software
قیمت: 59.49 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.882 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود KeyProwler  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

KeyProwler KeyProwler KeyProwler KeyProwler

متن انگلیسی

KeyProwler is an easy to setup PC monitoring software and key logger that enables you to remotely monitor any PC, secretly or not. KeyProwler runs completely hidden and does not show up in the start menu, add/remove programs, or in the task manager. Those who are seriously concerned with remotely monitoring a PC or keyloggers cannot imagine doing so without using this amazing tool with a very simple and elegant interface. All you have to do is install KeyProwler and you will receive keystroke log files directly to your inbox. No complex email setup, just simply enter your email address and Keyprowler does the rest!! Start/Stop buttons make logging as easy as using a VCR!!! KeyProwler can be used as a family key logger or to monitor employees.

اشتراک گذاری در