آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

19.44 مگابایت

32 بازدید

LeaderTask برنامه ای بسیار قدرتمند میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید به سازماندهی نمودن امور های مختلف روزانه و شخصی و کسب و کار مورد نظرتان بپردازید که این برنامه دارای سیستمی هوشمند میباشد که شما را برای مدیریت کردن زمان یاری میدهد که استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و دارای تنظیمات و امکاناتی ساده نیز میباشد که این برنامه را میتوان بر اساس وظایف مختلف مانند کارها و اهداف و پروژه ها و .. دسته بندی نمود و همینطور میتواید که لینک ها و وب سایت های دلخواه را ذخیره نمایید و اجازه گرفتن پشتیبان و نیز چاپ داده ها را به شما می دهد.

LeaderTask

LeaderTask : Update August 13,2018

قابلیت های نرم افزار LeaderTask:
_ قابلیت تشکیل کسب و کار
_ نمایش وظایف در فرمی به صورت درخت
_ توانایی مشخص کردن امور بر اساس الویت
_ قابلیت یادآوری کردن وظایف
_ شامل تنظیمات انعطاف پذیر و واسط کاربری
_ استفاده آسان از نرم افزار
_ دارای قالب های آماده برای استفاده
_ امکان حفاظت از اطلاعات
_ قابلیت سازماندهی ذخیره تماس ها و اطلاعات مربوط به آن مانند email ،ICQ ،www ،phone
_ قابلیت مدیریت گروه
_ مدیر اطلاعات شخصی
_ نمایش امور مهم در تقویم
_ توانایی سازماندهی PDA
_ قابلیت فیلتر کردن امور
_ دارای کتاب آدرس
_ مجهز به دفتر خاطرات روزانه
_ امکان قرار دادن نام کاربری و پسورد
_ شامل دفتر یادداشت
_ قابلیت انتقال اطلاعات به کامپیوتر دیگر
_ توانایی ذخیره سازی کپی از فایل ها از هر نوعی
_ قابلیت نگهداری مجموعه ای از لینک ها و وب سایت ها
_ قابلیت گرفتن Backup از داده ها
_ قابلیت چاپ و دارای زمان بند
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتAlmeza Research  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Almeza Research
قیمت: 34.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 19.44 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

LeaderTask LeaderTask LeaderTask LeaderTask

متن انگلیسی

LeaderTask Forget the traditional task organizers. They are good if you live to work. They are great if you just want to plan things and get a few reminder. Instead, try the new generation organizer that helps you plan your work so efficiently that you’ll have more free time than ever! Are you a self-employed professional? The whole point of self employment is represented by the ability to plan your work in such a way that you have a flexible schedule and free time available to spend for self improvement or with your family. It can be hard to effectively plan your work and your free time; traditional task organizers are simply not designed to cope with the tasks and issues that an independent professional sees every day. LeaderTask will cut wasted time, get rid of the fuss, reveal the hidden chunks of free time and allow you to enjoy your self-employment as never before!

اشتراک گذاری در