آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

14.02 مگابایت

548 بازدید

OmniFormat با استفاده از این برنامه میتوانید که به تبدیل کردن سند های مختلف طراحی شده به یکدیگر استفاده کنید که میتوانید با استفاده از این برنامه امکان تبدیل فرمت های مختلف به یکدیگر را داشته باشید که از بین این فرمت ها میتوان به HTML ،DOC ،XLS ،WPD ،PDF ،JPG ،GIF ،TIF ،PNG ،PCX ،PPT ،PS ،TXT ،Photo CD ،FAX و MPEG اشاره کرد که این برنامه را میتوان سریعا به فرمت ها مختلف تبدیل کرد و همینطور میتوان برای محدود کردن کاربران در زمینه ی کپی، پرینت و تعریف فایل های PDF طراحی شده است به کمک این ماژول می توان بر روی این فایل ها رمز عبور قرار داد.

OmniFormat

OmniFormat : Update July 31, 2018

قابلیت های نرم افزار OmniFormat:
_ نرم افزاری برای تبدیل مستندات
_ پشتیبانی از فرمت های مختلفی مانند HTML ،DOC ،XLS ،WPD ،PDF ،JPG ،GIF ،TIF ،PNG ،PCX ،PPT ،PS ،TXT ،Photo CD ،FAX و MPEG
_ بهره مندی از ماژول HTML2PDF995 و OCR و Signature995 Standard Encryption
_ تبدیل فرمت XML به فرمت هایی مانند PDF و …
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتSoftware995  مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلودهمراه باکرک  OmniFormat  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Software995
قیمت: 50.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 14.02 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- فایل pdf995s.exe را نصب کنید.
2- فایل ps2pdf995.exe را نصب کنید.
3- نرم افزار را با اجرای فایل Setup.exe نصب کنید.
4- از پوشه Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید تا نرم افزار فعال شود.
5- نرم افزار را از مسیر Start/All Programs/Software995/OmniFormat اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

OmniFormat OmniFormat OmniFormat OmniFormat

متن انگلیسی

OmniFormat application was designed to be a document conversion utility which allows dynamic conversion and image manipulation of over 75 file formats including HTML, DOC, XLS, WPD, PDF, JPG, GIF, TIF, PNG, PCX, PPT, PS, TXT, Photo CD, FAX and MPEG. HTML2PDF995 OmniFormat includes HTML2PDF995, a utility for rapid, quality conversion of HTML to PDF and other formats. HTML2PDF995 may be called from other applications or run from the command line to quietly convert HTML to PDF.

اشتراک گذاری در