آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

3.31 مگابایت

19 بازدید

Animated GIF Producer برنامه ای بسیار کاربردی میباشد که میتوان از آن به صورت ساده استفاده نمود و به ساختن انیمیشن های متحرک پرداخت که این برنامه میتوانید دکمه ها و بنر های متفاوتی نیز ایجاد میکند که میتواند برای زیبایی و همینطور تنوع وب سایت نیز منابس باشد که با استفاده از این برنامه میتوانید انیمیشن های گیف نیز بسازید که با این برنامه در واقع همه ی این کار ها را میتوان انجام داد و نیازی به برنامه های دیگر نمیباشد و همینطور این برنامه امکان اضافه کردن فریم ها را نیز دارا میباشد و می توانید از افکت های مخصوصی برای تغییر در شیوه نمایش تصاویر پی در پی، استفاده کنید.

Animated GIF Producer

Animated GIF Producer : Update November 26 2016

قابلیت های نرم افزار Animated GIF Producer:
_ پشتیبانی از فرمت های ویدیویی AVI, MPG, MPE, MPEG
_ شامل امکاناتی برای گرفتن snapshot
_ پشتیبانی از BMP, JPEG, TIF, GIF, PNG, ICO, PCX, CUR و فرمت های تصویری Windows Metafiles
_ امکان وارد نمودن فریم (قاب) از دیگر GIFها
_ تغییر سایز (کشیدن) فریم ها
_ تنظیمات خروجی انیمیشن های چندگانه
_ تعریف پارامترهای کلی فایل های GIF مانند: اندازه صفحه، رنگ پس زمینه، تأخیر
_ تعریف offset برای تصاویر جداگانه
_ تنظیم ترتیب نمایش تصاویر
_ وارد کردن تصاویر از حافظه کلیپ بورد
_ تکرار نمودن نمایش تصویر دلخواه
_ مرتب سازی مجدد تصاویر
_ ذخیره سازی تصاویر GIF-file به عنوان مجموعه ای از فرمت های رایج گرافیکی
_ ایجاد فایل خروجی AVI و اعمال افکت
_ پردازش تصاویر و افکت های اجرایی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایتAVLAN Design  مراجعه کنید.

شرکت سازنده: AVLAN Design
قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.31 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Animated GIF Producer Animated GIF Producer Animated GIF Producer Animated GIF Producer

متن انگلیسی

Animated GIF Producer is a useful, quick and remarkably easy-to-use application which can create various animations, buttons and banners that will make your website shine.You no longer need to spend money on complex video processing platforms that will take you a couple of days to learn how to make a simple GIF animation. With Animated GIF Producer, there’s no complexity and GIFs can be created in a few minutes. Creating a GIF animation is a breeze. You can do it by blending together images, captured video snapshots and multipage files.

اشتراک گذاری در