آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

0.209 مگابایت

695 بازدید

Unit Converter با استفاده از این برنامه میتوانید که کاربرانی مانند مهندسین شیمی یا محصلین که نیاز به تبدیل نمودن واحد های مختلف به یکدیگر دارند بپردازند که این برنامه میتواند این تبدیل واحد ها را به راحتی و در زمان بسیار سریع انجام دهد که از این واحد هایی که این برنامه پشتیبانی میکند میتوان به طول، سطح، حجم، دما، فشار، چگالی، کار، انرژی، توان، تنش، درجه، جریان، گرانروی (ویسکوزیته)، وزن، نیرو، گشتاور، سرعت، شتاب، زمان، آنتالپی، آنتروپی و .. اشاره کرد و همینطور یکاها (واحدها) در این نرم افزار شامل استاندارد و غیر استاندارد در سیستم های مختلف مهندسی می باشند.

Unit Converter

Unit Converter : Update November 23 2016

قابلیت های نرم افزار Unit Converter:
_ تبدیل یکاهای امپریال به متریک و برنامه بسیار آسان
_ شامل یکاها (واحدها) SI و غیر SI
_ مناسب برای انجام تبدیل واحدهای روزمره
_ قابل استفاده برای تمام افراد عادی، دانش آموزان و مهندسین
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Ian Lyall مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Unit Converter  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Ian Lyall
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.209 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- پیش از نصب نرم افزار نرم افزار Java SE Runtime Environment را دانلود کرده و نصب کنید، همچنین نرم افزار Microsoft Visual C++ 2010 را دانلود کرده و نصب نمایید.
2- نرم افزار را نصب کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Unit Converter Unit Converter Unit Converter Unit Converter

متن انگلیسی

Unit Converter will give a ready conversion of Imperial units to Metric and vice versa. Unit Converter includes a length, weight, area, volume and temperature calculator. The graphical interface is designed to be very easy to use.

اشتراک گذاری در