آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

0.345 مگابایت

3 بازدید

Pendrive Reminder اکثر افرادی که با سیستم های و کامپیوتر ها سر و کار دارند از حافظه های قابل حمل مانند فلش برای تبادل راحت تر اطلاعات استفاده میکنند که ممکن است این کاربران در بعضی مواقع از مشکلاتی نظیر جاگذاشتن فلش در پورت ها دچار شده باشند که با استفاده از این برنامه میتوانند دیگر نگران جاگذاشتن فلش های در یو اس بی ها نباشند که این برنامه دارای سه حالت سایلنت و لاگ اف و کانت دان میباشد که با استفاده از این سه حالت به کاربران هشدار میدهد که میتواند آلارمی را تنظیم نماید که به شما جاگذاشتن فلش در پورت ها را مشخص کند.

Pendrive Reminder

Pendrive Reminder : Update November 23 2016

قابلیت های نرم افزار Pendrive Reminder:
_ ترفندی برای یادآوری جدا نمودن فلش مموری
_ اجرای خودکار با متصل شدن حافظه فلش
_ دارای سه حالت مختلف یادآوری
_ امکان تنظیم زمان هشدار و کاربرد آسان
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Robert Carcole مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Robert Carcole
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.345 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Pendrive Reminder  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Pendrive Reminder Pendrive Reminder Pendrive Reminder Pendrive Reminder

متن انگلیسی

Pendrive Reminder This program is designed to prevent you forget your pendrive in the computer at work or at a friend’s house, using the balloon tips that appears in the notification area. You can set it to run automatically when plugging the pendrive on any computer. It has 3 modes: 1) Silent mode: Only pops up a reminder when trying to shutdown, restart the computer or log off [currently only in XP]. 2)Alarm mode: Pops up when the alarm time comes. 3)Countdown: Pops up when the counter reaches zero seconds. It also pops up when removing the pendrive from the PC to indicate that the application ends..

اشتراک گذاری در