آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

13.0 مگابایت

3759 بازدید

Oligo این برنامه یک ابزار بسیار لازم و همینطور ضروری برای تجزیه و همینطور تحلیل کردن پرایمر های pcr میباشد که میتواند انواع مختلفی از پروب ها مانند siRNA و molecular beacons را اشاره کرد که این برنامه میتوانید با استفاده از الگوریتم هایی که دارد برای جستجو به صورت دقیق ترین و جدید ترین اطلاعات به جستجو بپردازند و میتواند که پرایمر های بهینه را پیدا کند مانند Taqman, highly multiplexed, consensus یا پرایمرهای degenerate و از این برنامه میتوان برای یافتن جهش های مربوط به ژنتیک نیز استفاده نمود و پرایمرهای نادرست، ترکیبات و خواص فیزیکی مفید و … را نشان می دهد.

Oligo

Oligo : Update November 21 2016

قابلیت های نرم افزار Oligo:
_ طراحی پرایمر ها
_ تجزیه و تحلیل پرایمرهای پی سی آر
_ طراحی و تجزیه و تحلیل انواع پروب ها
_ پردازش گروهای فایل ها
_ تشخیص جهش های ژنتیکی
_ نمایش ترکیب های مفید هر پرایمر
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Molecular Biology Insights, Inc مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Oligo  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Molecular Biology Insights, Inc
قیمت: 1030.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13.0 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برای اجرا شدن فایل نصب نرم افزار لازم است Java SE Runtime Environment بر روی سیستم شما نصب شده باشد.
2- نرم افزار را نصب کنید.
3- برای اجرا شدن Keygen نرم افزار، لازم است Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable بر روی سیستم شما نصب شده باشد.
4- نرم افزار را اجرا کنید و Workstation Code دریافتی را در Keygen نرم افزار وارد کرده و بر روی دکمه Generate کلیک کنید، سپس Access Code دریافتی را در پنجره نرم افزار وارد کرده و آن را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Oligo Oligo Oligo Oligo

متن انگلیسی

OLIGO Primer Analysis Software is the essential tool for designing and analyzing sequencing and PCR primers, synthetic genes, and various kinds of probes including siRNA and molecular beacons. Based on the most up-to date nearest neighbor thermodynamic data, Oligo’s search algorithms find optimal primers for PCR, including TaqMan, highly multiplexed, consensus or degenerate primers. Multiple file batch processing is possible. It is also an invaluable tool for site directed mutagenesis. For each primer or primer pair, Oligo’s various analysis windows show a multitude of useful data, such as DNA and RNA secondary structure, dimer formation, false priming and homology, internal stability, composition and physical properties. With Oligo you can analyze open reading frames down to predicted molecular weight and pKa of proteins, and search for restriction enzyme sites, not only in DNA but also in reverse-translated proteins.

اشتراک گذاری در