آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

58.3 مگابایت

757 بازدید

WebHarvy با استفاده از این برنامه میتوانید که اطلاعات های متفاوت مربوط به صفحات وب را استخراج کرده و بتوانید آنها را در فرمت های متفاوت روی کامپیوتر خودتان ذخیره کنید که با استفاده از این برنامه و با الگوهای هوشمند این برنامه میتوانید به شناسایی محتویات صفحات وب بپردازید و داده ها را از صفحات وب استخراج مرده و بتوانید آنها را به آسانی برداشته و با استفاده از کلیک کردن روی داده ی مورد نظر بتوانید مسیر را ذخیره کرده و میتوانید از این برنامه برای کارهایی مانند استخراج کردن کاتالوگ های متقاوت مربوط به علمی و فناوری و تجاری و .. بپردازید و آنها را با فرمت های مختلف ذخیره نمایید.

WebHarvy

WebHarvy : Update February 08, 2019

قابلیت های نرم افزار WebHarvy:
_ رابط کاربری ساده و بکارگیری تنها با چند کلیک
_ الگوهای هوشمند شناسایی محتوی وب سایت
_ ذخیره دادهای استخراج شده در فرمت های مختلف
_ ذخیره در قالب فایل های CSV, TSV یا XML
_ استخراج داده ها از چندین صفحه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت SysNucleus مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود WebHarvy  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: SysNucleus
قیمت: 99.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 58.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- اگر نرم افزار در حال اجرا قرار دارد آن را ببندید و فایل موجود در پوشه ی Cracked File را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید و با انتخاب فایل لایسنس whlicense.dat از پوشه ی License، نرم افزار را رجیستر نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

WebHarvy WebHarvy WebHarvy WebHarvy

متن انگلیسی

WebHarvy is a handy application designed to enable you to automatically extract data from web pages and save the extracted content in different formats. With WebHarvy, capturing data from web pages is as easy as navigating to the pages which contain data and clicking on the data to be captured. WebHarvy will intelligently identify patterns of data occurring in web pages. Using WebHarvy, you can extract data such as product catalogues or search results from a variety of websites which fall in to different categories like Real Estate, Ecommerce, Academic Research, Entertainment, Technology etc. The data extracted from web pages can be saved in a variety of formats. Often web pages display data such as search results in multiple pages. WebHarvy can automatically crawl and extract data from multiple pages.

اشتراک گذاری در