آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

3.0 مگابایت

8 بازدید

FotoMix برنامه ای بسیار کاربردی میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید که تغییرات را روی عکس های اعمال کنید که رابط کاربری در این برنامه بسیار ساده میباشد که در قسمت تبگراند این برنامه میتوانید که تصاویر مورد نظر خودتان را باز کنید که این برنامه نیازی به داشتن دانش قبلی در زمینه ی طراحی گرافیکی نمیباشد که با استفاده از این تصاویر میتوانید به ویرایش کردن به بهترین شکل پرداخته و عکس های مختلف را با هم ترکیب کرده و آنها را در کنار یکدیگر قرار دهید که از فرمت های JPG، PNG، GIF، BMP پشتیبانی میکند و این نرم افزار یک ابزار حرفه ای برای طراحان باتجربه نیست، ولی افراد مبتدی بسیار از آن استقبال کرده اند.

FotoMix

FotoMix : Update November 19 2016

قابلیت های نرم افزار FotoMix:
_ حذف، اضافه کردن و یا تغییر پس زمینه ها و رابط کاربری بسیار ساده
_ ایجاد مونتاژهایی از تصاویر به وسیله ی ترکیب چندین تصویر در یک تصویر واحد
_ اضافه کردن و یا حذف کردن قسمت هایی از عکس
_ امکان ذخیره ی تصویر با فرمت های JPG، PNG، GIF، BMP
_ استفاده کردن از میزان مناسبی از منابع سیستم
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Digital Photo Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Digital Photo Software
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.0 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود FotoMix  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FotoMix FotoMix FotoMix FotoMix

متن انگلیسی

FotoMix is an application which enables you to make some modifications to your images. Since this is an ad-supported product, you should be careful when installing FotoMix because it offers to download a third-party software which is not essential to the main component. The interface of the program is plain and simple. In the “Background” tab you can open an image (the “drag and drop” method is supported) and resize, crop, rotate or mirror flip it. But you can also tune it (saturation, light, sunlight, glow, red, green, blue, mix with original, brush strength, size and shape), add effects (sharp, blur, soften, oil paint, grayscale, old paper, rock, emboss, edge, metallic, negative, mix with original), as well as deform it.

اشتراک گذاری در