آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Remo Repair RAR مشکل از بین رفتن اطلاعات برای همه میتواند رخ بدهید که این از بین رفتن میتواند مربوط به سند ها و ایمیل ها و فایل های مربوط به زیپ باشد که اگر مشکل از بین رفتن اطلاعات برای فایل های زیپ پیش بیاید ممکن است که فایل های بسیار زیادی از بین برود مانند عکسهای زیاد یا مجموعه از پایگاه داده ها که این فایل های توسط برنامه ی winrarساخته شده است که میتواند برای ذخیره سازی فایل های بسیار زیادی مورد استفاده قرار بگیرد که اگر از بین برود صدمات بسیار زیادی ایجاد میکند اما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید فایل های RAR معیوب را تنها در چند ثانیه تعمیر کنید.

Remo Repair RAR

Remo Repair RAR : Update February 08, 2019

قابلیت های نرم افزار Remo Repair RAR:
_ پشتیبانی از تعمیر تمامی نسخه های فایل های RAR
_ تعمیر فایل های فشرده شده RAR که رمزگذاری شده اند
_ پشتیبانی از تعمیر فایل های RAR دارای خطای CRC
_ تعمیر فایل های RAR در سایز ۴ گیگابایت یا بیشتر
_ الگوریتم و موتور قدرتمند تعمیر فایل های RAR
_ روند کاملاً خودکار تعمیر فایل های RARو رابط گرافیکی ابتکاری و ساده
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Remo Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Remo Software
قیمت: 39.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.19 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Remo Repair RAR  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید و بر روی گزینه Register کلیک کرده و گزینه offline Activation را انتخاب کنید و machine code دریافتی از نرم افزار را در Keygen وارد کرده و بر روی دکمه Generate کلیک کنید، سپس با استفاده از شماره سریال دریافتی، نرم افزار را فعال کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Remo Repair RAR Remo Repair RAR Remo Repair RAR Remo Repair RAR

متن انگلیسی

Remo Repair RAR is a handy and reliable utility designed to repair corrupted RAR files and to recover their content. Data corruption can happen on a regular basis for any file type, it may happen to your emails, documents and archive file likes RAR. When a RAR file is corrupted, the problem can be distressing as not one single file is in question but it can be many files compressed inside the corrupt RAR file and it could be your most treasured videos collection, photos collection or a large database of confidential information.

اشتراک گذاری در