آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.3 مگابایت

554 بازدید

Uber Turing Machine با استفاده از این برنامه میتوان که ماشین تورینگ را طوری طراحی نمود که عملیات های مختلف مانند جمع کردن یا تفریق یا هر عمل حساب کردنی دیگر را به راحتی انجام دهد و در واقع میتوان گفت که با این ماشین میتوان که عمل های حسابی به صورت پیچیده را با این برنامه انجام داد که این برنامه ی پیشرفته برای پروگرم ها و همینطور برای تجسم کردن و اشکال زدایی نمودن و اجرا نمودن الگوریتم های ماشین میباشد که با استفاده از این برنامه میتوانید یک انتخاب بسیار خوب و مناسب برای مطالعه و برنامه ریزی ماشین های تورینگ داشته باشید و به ساخت راحت الگوریتم ها و قابلیت ذخیره سازی آن ها بر روی دیسک و یا بارگذاری آن ها از روی دیسک بپردازید.

Uber Turing Machine

Uber Turing Machine : Update November 17, 2016

قابلیت های نرم افزار Uber Turing Machine:
_ ساخت راحت الگوریتم ها و قابلیت ذخیره سازی آن ها بر روی دیسک و یا بارگذاری آن ها از روی دیسک
_ اضافه کردن سریع داده های تکراری بر روی نوار و تأیید درستی یک الگوریتم و اطلاعات نوار
_ اجرا و اشکال زدایی در سه حالت: نرمال، تک مرحله ای و حالت سریع
_ یک انتخاب بسیار خوب و مناسب برای مطالعه و برنامه ریزی ماشین های تورینگ
_ برنامه های قابل اجرا بر روی شبیه ساز ماشین تورینگ عبارتند از: جمع ریاضی، تفریق، تقسیم، ضرب، شمارش باینری و palindrome detection
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت SuperUtils.com Software مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Uber Turing Machine  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: SuperUtils.com Software
قیمت: 9.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Uber Turing Machine Uber Turing Machine Uber Turing Machine Uber Turing Machine

متن انگلیسی

Uber Turing Machine is an advanced application designed to enable you to program, visualize, debug, run and log turing machine algorithms. You can run and debug Turing machine programs in the three modes: normal (it has a feature to regulate delay between two steps), single-step, and the quick mode. In the first two cases there is a detailed statistics of done transitions. In the quick mode the simulator will compute results as fast as possible — it’s useful if you just want to get the program output, or to examine an algorithm for possible infinite loops. There are also features of handy editing input data on the tape, and of verifying syntactical and semantical correctness of programs.

اشتراک گذاری در