آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

22.3 + 23.5 مگابایت

43 بازدید

Diskeeper با استفاده از این برنامه میتوانید که فایل هایی که در دیسکتان موجود میباشد که به مرور زمان تکه تکه میشود و باعث میشود در قسمت های مختلف هارد دیسک پراکنده بشود و در زمان اجرا شدن باید همه ی قسمت های تکه تکه شده فایل به هم متصل شود و برای اجرا به حافظه بارگزاری بشور و هر چقدر هم که فایل ها بیشتر تکه تکه بشوند زمان بارگذاری آنها در حافظه بیشتر شده و باعث میشود که سرعت کامپیوتر کم شود و کم کم رو به کندی پیش برود و همین دلیل باعث استفاده کردن از این برنامه شده است و این نرم افزار نسبت به ابزار Defragmentation خود ویندوز بسیار عالی و سریعتر عمل می کند.

Diskeeper

Diskeeper : Update November 16, 2016

قابلیت های نرم افزار Diskeeper:
_ سرعت بسیار بالای عملیات Defrag با استفاده از تکنولوژی هوشمند I/O
_ توانایی یکپارچه سازی حتی با وجود ۱% فضای خالی روی دیسک
_ قابلیت تفرق زدایی هارد دیسک در بدترین شرایط (توانایی راهبری میلیون ها قطعه جدا افتاده)
_ مجهز به بخش FragShield برای جلوگیری از ایجاد Fragment در فایل های اصلی سیستم
_ زمانبندی هوشمند و آسان برای انجام عملیات Defrag به صورت دوره ای
_ تعمیر بخشهای آسیب دیده پس از عملیات Defrag
_ سازگار با ویندوز ویستا
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Diskeeper Corporation مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Diskeeper Corporation
قیمت: 59.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 22.3 + 23.5 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برای نصب نرم افزار نیاز است .NET Framework v4.0 بر روی سیستم شما نصب باشد.
2- نرم افزار را نصب کنید.
3- اگر نرم افزار در حالت اجرا قرار دارد، آن را ببندید و فایل موجود در پوشه ی Craked File را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
4- نرم افزار را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Diskeeper Diskeeper Diskeeper Diskeeper

متن انگلیسی

Diskeeper Pro Premier performance software includes powerful fragmentation prevention technology that can enormously boost workstations with heavy performance demands to levels of speed and efficiency far beyond previous limits. For pre-existing fragmentation and for the small percentage of fragmentation that is not prevented, Pro Premier takes on large hard drives and volume sizes effortlessly with powerful defrag engines designed specifically for big defrag jobs. In addition, this application can extend the life and enhance the performance of your computer, while also increasing your productivity. IntelliWrite fragmentation prevention technology prevents up to 85% of the fragmentation every system suffers from. It intelligently writes contiguous files to the disk so system resources are not wasted creating fragmentation. The results? A whole new level of system speed and efficiency.

اشتراک گذاری در