آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

1.3 مگابایت

601 بازدید

MathSol MultiplexCalc با استفاده از این ماشین حساب رومیزی که چند منظوره و جامع میباشد میتوانید برای ویندوز استفاده کنید که این برنامه دارای بیش از ۱۰۰ نوع تابع و ثابت برای ریاضی میباشد که میتوانید با استفاده از این برنامه برای حل کردن سوالات مختلفی مانند جبر های ساده و همینطور معادله های پیچیده از این برنامه استفاده کرده که این برنامه توانایی های نامحدودی برای متغیر های تعریف شده توسط کاربران داشته و در واقع این برنامه را میتوان ابزاری بسیار مفید برای مهندسان، دانشمندان، معلمان ریاضی، دانشجویان و دانش آموزان، سرمایه داران و افراد حرفه ای دیگر است.

MathSol MultiplexCalc

MathSol MultiplexCalc : Update October 24, 2016

قابلیت های نرم افزار MathSol MultiplexCalc:
_ امکان ساخت مجموعه معادله های خطی، غیر خطی، چندجمله ای و …
_ امکان اضافه کردن متغیرهای سفارشی نامحدود
_ نماد علمی برای ارزش عددی
_ محاسبات علمی و بیان طول نامحدود
_ به کارگیری پرانتزهای تو در توی نامحدود
_ راهنمای جامع و رابط کاربر پسند
_ محاسبه ی دقیق (تا ۳۸ رقم بعد از نقطه اعشار)
_ نمایش نتیجه دقیق (تا ۲۴ رقم بعد از نقطه اعشار)
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Institute of Mathematics and Statistics مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود MathSol MultiplexCalc  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Institute of Mathematics and Statistics
قیمت: 15.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MultiplexCalc MultiplexCalc MultiplexCalc MultiplexCalc

متن انگلیسی

MultiplexCalc is a multipurpose and comprehensive desktop calculator for Windows. It can be used as an enhanced elementary, scientific, financial or expression calculator. It embodies generic floating-point routines, hyperbolic and transcendental routines. MultiplexCalc contains more than 100 mathematical functions and constants to satisfy your needs to solve problems ranging from simple elementary algebra to complex equations. Its underling implementation encompasses high precision, sturdiness and multi-functionality. MultiplexCalc also has the unlimited ability to extend itself by using user-defined variables. You can add your own variables to MultiplexCalc in order to convenience your work.

اشتراک گذاری در