آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

6.30 مگابایت

5 بازدید

WinMetro سیستم عاملی که محیط دسکتاپ ویندوز در آن کاملا کلاسیک بوده و همینطور میتوان رابط کاربری لمسی مترو را نیز داشته باشد سیستم عامل ویندوز هشت میباشد که با استفاده از این برنامه ی کاربری میتوانید رابط کاربری ویندوز هشت را با استفاده از آن شبیه سازی کرده و همینطور میتوانید از آن در ویندوز ۷ و و ویستا و همینطور اکس پی از آن استفاده کنید و همینطور با میتوانید که کاشی های مربوط به ساعت و تاریخ و آب و هوا و را که در استارت وجود دارند را با استفاده از این برنامه بسازید و بسیاری از کاربران که از ویندوز ۸ استفاده نکرده اند میتوانند با استفاده از این برنامه رابط کاربری ویندوز ۸ را روی سیستم خودشان شبیه سازی و پیاده نمایند.

WinMetro

WinMetro : Update October 24, 2016

قابلیت های نرم افزار WinMetro:
_ Start Screen و Charms bar را به ویندوز اضافه می کند
_ رابط کاربری مدرن این ویندوز را بر روی سیستم خود ایجاد کرده
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت IObit مراجعه کنید.

شرکت سازنده: IObit
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 6.30 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود WinMetro  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

WinMetro WinMetro WinMetro WinMetro

متن انگلیسی

WinMetro offers users the possibility to get accustomed with the Metro interface of Windows 8 even if they run one of the previous OS editions. In other words, you can enjoy the benefits of the Metro user interface even if you do not run Windows 8 – you still get the full-screen image viewer, the stock information or the weather forecast.

اشتراک گذاری در