آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

16.20 مگابایت

124 بازدید

IDM UltraSentry برنامه ای بسیار پیشرفته و حرفه ای میباشد که از این برنامه میتوانید برای پاکسازی نمودن رجیستری بپردازید که میتوانید فایل های موقت سیستم مانند کش ها و همینطور تاریحچه ها و.. را از روی هارد پاک نمود و همینطور میتوانید با استفاده از چند کلیک حافظه های تمپ را با این برنامه پاک کرده و همینطور میتوانید کوکی های ذخیره شده در مرورگر ها را نیز با این برنامه پاک نمود و . توسط این نرم افزار می توانید به راحتی تاریخچه مرورگر، ورودی های رجیستری، فایل swap و فضای آزاد دیسک را مشاهده کنید. که این برنامه را میتوان یک برنامه ی مفید و ضروری حساب کرد.

IDM UltraSentry

IDM UltraSentry : Update April 21, 2019

قابلیت های نرم افزار IDM UltraSentry :
_ تمیز کردن فایل های موقت سیستم (System Temporary Files)
_ مشاهده فایل هایی که اخیراً استفاده شده
_ مدیریت پوشه های شخصی تصاویر و موسیقی
_ مشاهده تاریخچه مرورگر اینترنت و مدیریت بر کوکی ها
_ پاکسازی رجیستری و نمایش فضای خالی هارد دیسک
_ حفاظت از اطلاعات و تعیین سطوح امنیتی
_ محافظت به وسیله پسورد
_ امکان زمانبندی برای انجام خودکار دستورات داده شده
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت IDM Computer Solutions Inc مراجعه کنید.

شرکت سازنده: IDM Computer Solutions Inc
قیمت: 49.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:16.20 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

لینک دانلود به دستور گوگل حذف شد

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه ی کرک فایل Disable Activation.bat را اجرا کنید.
2- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کرده و در پنجره ی باز شده بر روی دکمه Register کلیک کنید و در پنجره License باز شده برای ID و Password درخواستی هر عدد دلخواهی را وارد کرده و بر روی دکمه Activate کلیک کنید و در پنجره باز شده بعدی بر روی دکمه Offline-activation کلیک کنید، User Code1 و User Code 2 دریافتی را در Keygen وارد کنید، سپس  Authorization Code 1 و Authorization Code 2 دریافتی از Keygen را در پنجره نرم افزار وارد کرده و نرم افزار را فعال نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

IDM UltraSentry IDM UltraSentry IDM UltraSentry IDM UltraSentry

متن انگلیسی

UltraSentry is a highly advanced military-grade disk and registry cleaner that has on-board, fully configurable security profiles that can run on demand, as scheduled or upon event. UltraSentry features an impressive range of commands that completely insulate your privacy, security, and computing needs both at work and at home. Schedule UltraSentry to watch over your computer, sensitive files, and protect your privacy while you are away. Set the native profiles (Total System Scrub, Log-off Clean up, & Privacy Guard) to completely erase not only your browser history, but the registry entries, swap file, and free disk space that can point back to your recently used documents, search history, and deleted email..

اشتراک گذاری در