آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

2.3 مگابایت

961 بازدید

Advanced Grapher با استفاده از این برنامه میتوانید به محاسبات سنگین و مختلف ریاضی پرداخته و همینطور میتوانید نمودار های معادلات های مختلف را رسم کنید و همینطور نمودار های مربوط به نامعادلات و تقریب زدن در منحنی ها را میتوانید با این برنامه رسم کنید و همینطور علاوه بر رسم کردن نمودار های مختلف میتوانید به آنالیز نمودن آنها نیز بپچردازید و همینطور نمودار های رسم شده در صفحه مختصات ایکس و ایگرگ را میتوانید رسم کنید و همینطور میتوانید معادلان رسم شده در نمودار ها را رنگی کرده و نوع آنها را تغییر بدهید مثلاً رنگ ناحیه ی جواب نامعادله را روی نمودار می توان تغییر داد و یا در کنار مختصات نمودار، عبارات و متونی را اضافه کرد.

Advanced Grapher

Advanced Grapher : Update October 22, 2016

قابلیت های نرم افزار Advanced Grapher :
_ نمودار معادلات f(x,y)=0 و نامعادلات (f(x,y)>0 ، ۰<f(x,y و روابط (dx/dy(x,y و (dy/dx(x,y را می توان به راحتی رسم کرد و
_ دارای تنوع در رنگ های مورد استفاده همانند یک مداد رنگی ۶۰ رنگ با قابلیت ساخت رنگ مورد نظر
_ توانایی آنالیزعددی مشتق، انتگرال توابع مختلف را دارد
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Alentum Software مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Advanced Grapher  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Alentum Software
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Advanced Grapher Advanced Grapher Advanced Grapher Advanced Grapher

متن انگلیسی

Advanced Grapher is a powerful and easy-to-use graphing, curve fitting and calculating software. It helps you plot different graphs and analyze them You can graph Cartesian (Y(x) and X(y)), polar and parametric functions, graphs of tables, equations (implicit functions), inequalities and systems of inequalities and slope fields. The calculus features are regression analysis, obtaining zeroes and extrema of functions, intersections, derivatives, equations of tangents and normals, numerical integration. The program supports English, German, Italian, French, Spanish, Portuguese, Dutch and Russian interfaces.

اشتراک گذاری در