آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

29.0 مگابایت

6 بازدید

Caricature Studio با استفاده از این برنامه میتوانید که به ساختن تصاویر هنری و انواع کاریکاتور ها بپردازید که این برنامه ابزارهای بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار داده و میتوانند با استفاده از این برنامه به راحتی عکس هایی را وارد برنامه کرده و همینطور با استفاده از اعمال کردن انواع افکت ها و .. به ساختن کاریکاتور های زیبا و جذاب بپردازید که میتوانید فیلتر های مختلفی را روی عکس ها اعمال کنید مانند قالب و نویز و .. که بستگی به سلیقه ی افراد داشته و میتوان رتوش ها شما قادرید تصویر صورت فرد مورد نظر را درون تصویر دیگری برده و به عنوان نمونه چهره مورد نظر را جایگزین چهره هنرپیشگان و … بر روی جلد مجلات یا پوستر ها کنید.

Caricature Studio

Caricature Studio : Update October 18, 2016

قابلیت های نرم افزار Caricature Studio :
_ طراحی کاریکاتور از تصاویر دلخواه تنها با چند کلیک
_ ابزار مناسب جهت طراحی کاریکاتور
_ قابلیت اعمال افکت های جالب با استفاده از فیلتر های این نرم افزار
_ ابزار مناسب جهت حذف زمینه تصاویر و جایگزینی با تصاویر دلخواه
_ پشتیبانی از فرمت های رایج تصاویر
_ دارای محیطی با قابلیت کاربری ساده و آسان
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Carnival Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Carnival Software
قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 29.0 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Caricature Studio  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Caricature Studio Caricature Studio Caricature Studio Caricature Studio

متن انگلیسی

Caricature Studio you are able to open any photo and instantly morph anyone into a caricature. You can add funny clip art images such as hats, talk bubbles, text boxes….add text anywhere on the photo. Use your creations for custom posters, greeting cards, web graphics, the possibilities are endless. We’ll even show you how to create caricature gifts such as coffee mugs and T-shirts. Looking for a memorable gift? Create something personable that they’ll absolutely love! Caricature Studio 2.0 is the only software of it’s kind that was specifically created to allow anyone to create caricature art quicky and easily….with hilarious results.

اشتراک گذاری در