آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار امنیتی

5.93 مگابایت

7 بازدید

RemoveIT یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ی امنیت میباشد که با استفاده از این برنامه میتوان نرم افزار های بد که مخرب میباشند و همینطور ابزارهای تبلیغاتی که اصولا مزاحم میباشند را تشخیص دهد و همینطور میتوانید که برنامه های جاسوسی را از بین ببرد که این برنامه در رده ی نرم افزار های خود در این زمینه بسیار برتر بوده و اگر کوچکترین برنامه ای که به سیستم شما آسیب بزند را پیدا کند فورا آن را از بین میبرد که استفاده از این برنامه بسیار راحت بوده و قابلیت تشخیص ویروس هایی را دارد که هیچ یک از برنامه های دیگر نمی توانند آن را تشخیص دهند.

RemoveIT

RemoveIT : Update February 29, 2019

قابلیت های نرم افزار RemoveIT :
_ جلوگیری از نفوذ انواع برنامه های مخرب از جمله تروجان ها، اسپم ها، ویروس ها، کرم ها و سایر برنامه های خطرناک
_ بهره گیری از الگوریتم های قدرتمند تشخیص آلودگی
_ امکان شناسایی هزاران ویروس و حذف آن ها
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت InCode Solutions مراجعه کنید.

شرکت سازنده: InCode Solutions
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 5.93 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود RemoveIT  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

RemoveIT RemoveIT RemoveIT RemoveIT

متن انگلیسی

RemoveIT Pro 4 SE engages in detecting malware, adware and spyware and excels in removing these without taking a toll on your system resources. It also bundles a few utilities for managing process and services. RemoveIT Pro 4 SE is one of the simplest antivirus solutions with only one scanning mode (additional scan preferences are available in the Enterprise Edition). The lack of customization options does not make it any less reliable or trust worthy. It still manages to detect and remove even the most dangerous threats. The interface is intuitive and organized, with buttons for each of its functions. The following sections are included: Scan for Viruses, Update, Process Manager, Services Manager, Startup Files, Full Report Bug, Report Bug or Virus, and Quarantine.

اشتراک گذاری در